kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1321  
Stary 23-04-2022, 22:59
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Długo szukałem pomysłu na biznes. Ciężko było mi znaleźć zajęcie dla siebie. Natomiast jak udało mi się uzyskać dodatkowe środki na inwestycje, pomyślałam, że dobrym pomysłem na biznes będzie stacja benzynowa. Na samym początku zacząłem os poszukiwania informacji na ten temat i natknęłam się na bardzo ciekawe artykułu na przykład taki jak ten http://e4media.pl/jak-dzialaja-dystrybutory-paliw/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1322  
Stary 28-04-2022, 21:47
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 503
Domyślnie

Na pewno ciekawym fachem jest zaopatrzenie automatów vendingowych Takie automaty są coraz popularniejsze i są w wielu miejscach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1323  
Stary 29-04-2022, 06:36
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 768
Domyślnie

Tutaj trzeba na poważnie zacząć myśleć o reklamie. W dzisiejszych czasach ciężko przebić się przez konkurencję na starcie. Dlatego trzeba łapać się wszystkich sposobów reklamowania. Nie można pomijać gadżetów reklamowych, takich jak https://www.lediberg.com.pl/notesy/formaty/square .
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1324  
Stary 29-04-2022, 12:04
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jeżeli mogłabym coś podpowiedzieć, to myślę, że warto zainwestować w porządny i przetestowany program do gabinetu lekarskiego. Mogłoby to ułatwić pracę lekarzom, którzy zamiast wypełniania dokumentacji, mogliby poświęcić czas na rozmowę z pacjentem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1325  
Stary 30-04-2022, 12:02
Frania Frania is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 173
Domyślnie

Na początku musisz znaleźć lokal biurowy. Później przyjdzie czas na poszukiwanie odpowiednich mebli do biura. Z mojej strony, polecam ofertę tej firmy - http://jardwaw.pl/. Specjalizują się w aranżacji oraz kompleksowym wyposażeniu powierzchni biurowych, galerii handlowych, hoteli, banków, urzędów, szkół i innych obiektów użyteczności publicznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1326  
Stary 30-04-2022, 12:31
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Często kiedy firma dopiero co się rozwija to bierze się kredyty na jej rozwój. Problem zaczyna się wtedy kiedy nie stać nas na ich spłatę. Wtedy na pewno pomocna będzie konsolidacja kredytów firmowych Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1327  
Stary 30-04-2022, 14:35
adsrajter1421234 Mężczyzna adsrajter1421234 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 1
Domyślnie

Od czego zacząć? To dosyć proste, od marketingu. Jak Cię widzą, tak Cię piszą, a jak nie widzą? To nici z działalności. Poznaj promocję na miarę naszego rynku, dowiedz się czym są YouTube i Facebook ads. Może zastanawiałeś/aś się co to jest marketing afiliacyjny, lub inne popularne formy współczesnego e-marketingu? Dłużej nie musisz się zastanawiasz – agencja marketingowa ADSright wyjaśni Ci to i dużo więcej, sprawdź koniecznie ich obecną ofertę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1328  
Stary 30-04-2022, 16:00
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Myślę, że mogą was tu również zainteresować propozycje od tej firmy: https://amodit.pl/obieg-korespondencji/ gdzie znajdziecie fantastyczną ofertę, związaną z oprogramowaniem, które pomoże wam z obiegiem dokumentów. Moim zdaniem warto przejrzeć ichniejszą ofertę, bo możecie unowocześnić rozwiązania w waszej firmie. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1329  
Stary 02-05-2022, 20:54
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Ja korzystam z ups armac i jestem bardzo zadowolona, super jakosc i cena, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1330  
Stary 02-05-2022, 21:15
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Jesli chodzi o wlasna firme to polecam zakupic do niej ups, moze uratowac wiele godzin pracy, sam korzystam z ups armac i jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.