kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 11-09-2019, 10:10
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Nie trzeba wybierać odległego miejsca, kiedy fajne rejony są bliżej. To znaczy oczywiście można, ale sama odległość to nie jest zaleta sama w sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 16-09-2019, 08:41
everardo86's Avatar
everardo86 Mężczyzna everardo86 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Odległe miejsce, czyli jakie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 16-09-2019, 14:36
witka witka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 25
Domyślnie

Znajomi byli i sobie chwalą. Tylko oni byli tuż przed sezonem i dobrze trafili, bo pogodę mieli idealną, ludzi jeszcze niezbyt wiele, a widoki, goscinność i jedzenie jak najbardziej na plus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 17-09-2019, 08:06
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Ja już dawno mam za sobą podróż poślubną wspominam bardzo miło ten czas z mężem, ale wiecie co warto mieć ze sobą sporo rzeczy, wydaje się że nie będziemy potrzebować tyle ubrań, ale można się przeliczyć. Warto tez mieć pakowną walizkę by to wszystko pomieścić, ja polecam te na kółkach https://walizki24.pl/zul_m_Walizki-na-kolkach-1304.html są pakowne i wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-10-2019, 21:36
tomek.kok1's Avatar
tomek.kok1 tomek.kok1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 3
Domyślnie

Z tego co czytam to ludzie wypowiadają się pozytywnie o tym. Jak najbardziej warto z czegoś takiego korzystać. Takie jest moje zdanie.
__________________
Twój strach to nic innego, jak pragnienie poczucia bezpieczeństwa i znalezienia wyjścia z trudnej sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-10-2019, 16:11
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

Spoko pomysł, do Chorwacji można spokojnie jechać autem. Jak mieszkacie na południu Polski to nie będzie to wcale długa podróż, a po drodze oczywiście można stanąć w kilku miejscach, coś pozwiedzać. Nie trzeba koniecznie na raz brać sobie tej drogi i dojechać w 2 dni np. Ja to raczej i tak preferuje podróżowanie samolotem, często latamy na swoje wakacje w różne kraje głównie w Europie. Do takiego podróżowania warto znać kilka fajnych trików, tak żeby nie przepłacić. Sporo porad znajdziecie na http://www.poczujnature.pl/jak-podro...io-po-europie/ Zapoznajcie się z tym tekstem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-11-2019, 12:31
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

W Chorwacji jest nie tylko ładnie, ale i bezpiecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-11-2019, 16:35
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Jasne, że tak. Jest to bardzo popularny wśród Polaków kierunek na wakacje. Można tu spokojnie pojechać autem, nie będzie to bardzo męcząca podróż. Ja już kilka razy byłam w Chorwacji. Tym razem planujemy pojechać, dokładnie to polecieć, gdzieś dalej. Bardzo chciałabym zobaczyć Grecję. Sama wcześniej nie planowałam podróży wraz z ogarnięciem biletów na samolot, ktoś z was to robił? Na stronie https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/fr/ryanair można znaleźć wygodną wyszukiwarkę połączeń lotniczych. Słyszałam dużo dobrego o Esky, może warto spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-12-2019, 12:28
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Zazdroszczę. Ja bym się wybrała do Dalmacji, jest po prostu cudowna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-12-2019, 10:22
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

No co Ty, zdecydowanie lepszą propozycją bedzie taki wyjazd https://www.instyletravel.pl/swiat/bliski-wschod/dubaj/. W ten sposób oboje odpoczniecie, zrelaksujecie się i bedziecie mieć niezapomniane wspomnienia. Jak już podróżować to konkretnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.