kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-07-2019, 14:57
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Depilacja laserowa to świetna sprawa, zwłaszcza na wakacje! Ja korzystałam z usług Instytutu Piękna Bielenda już wcześniej w związku z zamykaniem naczynek i tym razem również mnie nie zawiedli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-08-2019, 08:11
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie

Wiele osób mi już to poleciło, myślę, że najlepiej spróbować na własnej skórze. Taką właśnie opcje ma salon kosmetyczny z Katowic https://salonkosmetyczny-katowice.pl/ Tu proponują depilacje laserową Lightsheer i możecie zdecydować się na darmowe próby laserowe. Przekonacie się jak taka metoda jest skuteczna, a także zobaczycie, że wcale to nie boli aż tak bardzo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-08-2019, 00:28
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Laserowa depilacja to zbawienie, wreszcie koniec ze żmudnym goleniem i podrażnieniami. Poszłam na laser do Laser Estetic https://www.laserestetic.pl/ w Lublinie i bardzo jestem zadowolona z efektu. Jest idealnie, nic nie odrasta a od zabiegów minęły prawie dwa lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-12-2019, 17:51
gabitov gabitov is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 10-12-2019, 09:25
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Warto na pewno wybrać się do dobrego gabinetu w którym mają laser light sheer bo tylko on bedzie dawal dobre efekty:
http://zdrowietopodstawa.eu/czy-zajm...ia-estetyczna/
Wszystkie dotychczasowe zdobyczne technologiczne nie są w stanie aż tak skutecznie działać z nadmiernym owłosieniem na ciele. Tyczy się to także lasera typu IPL, którego użycie wymaga kilkukrotnego powtarzania zabiegu, by przyniósł on oczekiwany skutek. Jego stosowanie może także prowadzić do miejscowego poparzenia skóry.

Zabiegi z zastosowaniem light sheer dają rzeczywiśćie trwałe efekty.
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 01-01-2020, 14:50
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

W październiku robiłam zabieg depilacji laserowej i polecam . Włoski nie rosną , nogi sa gładkie i najważniejsze , że nie trzeba myśleć o goleniu ich. Polecam klinikę gdzie robiłam zabieg Ego Med. Spa w Krakowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-01-2020, 09:26
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

A ja wam powiem, że to nie jest sprawiedliwe, że te włosy wszędzie rosną ;/ . Nie lubię się depilować, a już szczególnie w okolicy bikini, gdzie mogę sobie naprawdę krzywdę zrobić, ale co zrobić. Włoski w tym miejscu nie są ani wygodne, ani nie wyglądają zbyt dobrze. Chyba wpiszę w Google hasło Depilacja bikini warszawa i wybiorę się do jakiegoś specjalisty w usuwaniu włosków. Może taki efekt się dłużej utrzyma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-01-2020, 16:30
dickens.mara's Avatar
dickens.mara dickens.mara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 5
Domyślnie

Depilacja jest bezpieczna?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-01-2020, 17:27
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Pewnie, że warto wybrać się na depilacje laserową. Też byłam klientką w Vici Clinic, dokładniej u pani Eweliny. Jestem bardzo zadowolona z efektów tych zabiegów. Nic nie bolało i nic nie odrasta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-01-2020, 17:30
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Zdecydowanie polecam depilację laserową. To ogromna wygoda. Ja zdecydowałam się na Vici Clinic w Krakowie, a dokładniej na zabiegi depilacji laserowej u pani Eweliny. To był strzał w dziesiątkę Efekty są świetne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.