kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 27-02-2020, 20:40
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Większa rodzina to i większy samochód. Tak przynajmniej jest teraz u nas. Ale na co się zdecydować? Jeszcze nie wiem. Myślałam nad czymś takim jak suv lub myślę nad tym, żeby kupić samochód siedmioosobowy. Słyszałam, że ciekawe ogłoszenia motoryzacja można znaleźć na stronie clixs.pl. Ponoć można tam znaleźć oferty osób prywatnych oraz firm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 05-03-2020, 23:16
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Też jakiś czas temu zmienialiśmy z mężem auto, bo urodziły nam się bliźniaki, więc potrzebowaliśmy znacznie większego samochodu. Bardzo nam zależało, żeby sprzedaż starego auta poszła szybko i sprawnie. I powiem Wam, że najwięcej nam pomogły rady z https://www.autoreduta.pl/blog/porad...zesz-zapomniec ! Dzięki nim wiedzieliśmy na co zwrócić uwagę przed sprzedażą auta i jak stworzyć atrakcyjną ofertę Samochód udało się sprzedać szybko i to w dobrej cenie, więc jesteśmy bardzo zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 15-11-2021, 14:35
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... http://auto-set.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 19-11-2021, 13:34
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Mając rodzinkę na pewno warto zainwestować w większe auto gdzie zmieszczą się dzieciaki, wszystkie zakupy, ale też rzeczy które potrzebne są do wyjazdów wakacyjnych, czy zimowych. Jeśli chodzi o mnie to polecam właśnie albo kombi, albo jakiś nowy dobry SUV na przykład Hyundai Tucson. W Rzeszowie warto wybrać się do salonu Auto Res http://www.auto-res.pl/ w którym znajdziesz modele takich marek jak właśnie Hyundai, Alfa Romeo, Jeep, czy Fiat. No i jeszcze jest kilka fajnych modeli używanych jak się uda trafić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 24-11-2021, 20:09
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Ze względu na powiększenie rodziny, również zdecydowaliśmy się na zakup większego samochodu. A, że mi bardzo się SUV-y podobają, no to taki mamy. Dokładnie jest to Macan z Porsche Centrum Sopot. Długo by wymieniać wszystkie zalety tego samochodu. Samo podejście doradców też oceniam bardzo wysoko, spisali się wzorowo w podejściu do klienta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 24-11-2021, 21:53
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

A gdzie kupowaliście ramki do tablicy rejestracyjnej? Ja dzisiaj trafiłam na sklep Unital.com i widziałam, ze mają bardzo duży wybór ramek do samochodów - uniwersalne, standardowe, z nadrukami i chromowane. Zastanawiam się właśnie nad zamówieniem nowych ramek do swojego auta. Ktoś z was korzystał już z oferty tego sklepu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 24-11-2021, 22:58
bomb42 bomb42 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 59
Domyślnie

Skoro rozglądasz się za samochodem, być może oferta: https://volvocarkalisz.volvocars-par...arge-electric/ Ciebie zainteresuje. Wydaje mi się, że dostępne tutaj samochody elektryczne volvo są w wyjątkowo dobrych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 28-11-2021, 12:02
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Niezależnie od tego, czy macie samochód duży, czy mały, czy jak często auta zmieniacie, to wszystkich kierowców na pewno dotyczy temat akumulatorów. Jest to element auto, który chcąc nie chcąc, trzeba od czasu do czasu wymienić, po prostu z biegiem czasu się zużywa. Jeśli zatem szukacie dobrego sklepu internetowego, gdzie oprócz zakupu akumulatora, będziecie mogli też uzyskać poradę, który z nich będzie najlepszy do waszego auta, to ja polecam sklep mobilny akumulator https://mobilny-akumulator.pl/ Zerknijcie tam koniecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 08-12-2021, 15:14
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

U nas dwa lata temu zmienialiśmy samochód na większy. Mamy sporą rodzinę, w tym 2 psy, także spory samochód stał się dla nas wybawieniem. Jedyny minus to teraz musimy bardziej o niego dbać. Początkowo nie byłam tym zachwycona, ale dzięki świetnym kosmetykom https://showcarshine.pl/ mogłam znacznie szybciej doprowadzić auto do należytego stanu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 14-12-2021, 20:21
Stefan32525 Mężczyzna Stefan32525 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 1
Domyślnie

Akurat wybór większego samochodu zależy od tego do czego będziemy go potrzebować. Czasmi bardziej liczy się np. wiekszy bagażnik a czasami chodzi o przestrzeń dla pasażerów. Na ten temat lepiej poczytać na forach motoryzacyjnych np. BMW forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.