kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-09-2019, 12:07
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie Wstydliwe problemy po ciąży...

Moim największym problemem po ciaży, sa hemoroidy chyba nikomu ni emusze przbliżac dlaczego powstaja, wydaje mi się, ze odkat stosuje ziola https://www.izielnik.pl/ziola-na-hemoroidy jest ich mniej , jednak nadal nie jeste to dla mnie przyjemne ... jak sobie z nimi radzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-10-2019, 01:02
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Szczerze? tylko zabieg. mnie żadne leki, maści nie pomagały. dopiero jak mi w szpitalu Mazovia na ursynowie w Warszawie zrobili zabieg i to pełnych żylaków odbytu to nastąpiła poprawa. Nic nie zostało, nic mi się nie dzieje, nie ma nawrotów. Doszłam do siebie naprawdę szybko, nie spodziewałam się nawet. Nie ma sensu się męczyć, usuwać od razu i już.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-10-2019, 23:31
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Na problemy z infekcją pochwy najlepszy jest octenisept lek Mi polecił go ginekolog gdy po raz trzeci wróciłam z infekcją. Odkąd stosuję octenisept nie mam żadnych problemów z infekcjami intymnymi. Ten lek dostaniesz w każdej aptece bez recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-12-2019, 19:09
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Wiele kobiet boryka się również po ciąży z rozstępami. A przecież można im zapobiec... Najlepiej od samego początku ciąży stosować jakieś profesjonalne kosmetyki, na przykład te marki https://www.mustela.pl/, które skutecznie zapobiegają pojawianiu się rozstępów. U mnie sprawdziły się one świetnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-03-2020, 22:03
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

W tej sprawie odsyłam was do tej placówki medycznej w Bielsk-Białej https://pacult.pl/hemoroidy/#scrolldown Mi wyleczyli hemoroidy metodą HEMORON. To metoda bezbolesna, ani w trakcie zabiegu ani nie ma bólu, nie wymaga też znieczulenia i hospitalizacji. Metoda jest bezpieczna, nie daje powikłań. Sprawdźcie to sobie, u mnie efekt był bardzo dobry, wszystko minęło jak ręką odjął.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-03-2020, 13:27
KasiaRed's Avatar
KasiaRed KasiaRed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 239
Domyślnie

Zawsze można iść z tym do jakiegoś profesjonalnego lekarza. On na pewno doradzi odpowiednie lekarstwo lub suplement!
__________________________________________
Dyplomowe prace z ekonomii - blog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-05-2020, 12:22
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Są też specjalne czopki - https://www.angelini.pl/wps/wcm/conn...uskorex-czopki. Powinny pomóc, więc polecam sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-08-2020, 23:33
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Sama ciąża to wyjątkowy stan. Sam poród dla organizmu też nie jest obojętny. Potrzeba czasu, żeby po prostu dojść do siebie. Też mogą pojawiać się różne problemy dlatego warto wiedzieć co na infekcje intymne w razie czego można stosować. Żadnych, nawet najmniejszych problemów nie można bagatelizować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-08-2020, 11:29
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

No właśnie nie u każdej kobiety ciąża, poród i problemy po nich, objawiają się tak samo. Kiedy u mnie pojawiły się oznaki porodu, strasznie panikowałam, a koniec końców wszystko wyszło jak należy. I nic, ani przez chwilę nie byłam, na szczęście zagrożona. To dla mnie wiele znaczy,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-09-2020, 09:06
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Ja tak samo po porodzie miałam straszne problemy intymne, zaczynając od nietrzymania moczu i kończąc na ciągłych infekcjach. Pani doktor Barbara Blicharczyk która była wcześniej moim lekarzem prowadzącym ale także zaczęłam do niej chodzić normalnie jako do zwykłego ginekologa, przepisała mi odpowiednie lekarstwa i doradziła zabieg laserem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.