kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-01-2020, 12:00
Przybyslaw43 Mężczyzna Przybyslaw43 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 1
Domyślnie skup aut

Cześć, może ktoś z Was powie mi który skup aut Warszawa jest warty uwagi? Szukam skupu od pewnego czasu, ponieważ chce się pozbyć starego samochodu, ale nie znalazłem do tej pory żadnego porządnego skupu. Liczę na Waszą pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-02-2020, 09:47
Franek411 Mężczyzna Franek411 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1
Domyślnie

Nie mam pojęcia który skup samochodów Warszawa jest godny polecenia. Ja też chce pozbyć się samochodu, więc pomyślałem, że sprzedam go na skupie, ale nie mogę zdecydować który skup jest najlepszy, więc mam nadzieje, że pomożecie w tej kwestii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-04-2020, 16:58
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Jeśli natomiast kogoś z Was bardziej interesowałaby sprzedaż samochodu nad morzem, to polecam skup aut Pruszcz Gdański https://skup-aut-gdynia.eu/pruszcz-gdanski/. Można tam liczyć na naprawdę błyskawiczną i profesjonalną, a taże na uczciwą wycenę Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-04-2020, 06:10
stefan33343 Mężczyzna stefan33343 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 5
Domyślnie

Ja sam ostatnio kupiłem sobie bardzo fajny samochód.Trochę kasy w niego zainwestowałem.
__________________
przeprowadzka Kraków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-03-2022, 14:01
Starling Starling is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 7
Domyślnie skup aut

Osobom z województwa pomorskiego mogę z czystym sumieniem polecić https://zamienautonagotowke.pl Sprzedaż samochodu jest szybka i wygodna, bez zbędnych formalności. Ponadto zapewniają dojazd do klientów, co jest dodatkowym plusem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-11-2022, 11:02
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować czasu oraz pieniędzy. Jeżeli chodzi o mnie, to jakiś czas temu skorzystałem z oferty skup samochodów Wrocław , ponieważ uzyskałem bardzo dobrą cenę za mój uszkodzony samochód. Wszelkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-11-2022, 13:39
curtis95's Avatar
curtis95 curtis95 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2022
Posty: 4
Domyślnie

W jaki sposób najszybciej pozbyć się starszego samochodu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-12-2022, 10:11
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Przyznam szczerze, że od dłuższego czasu poszukiwałem jakościowego skupu samochodów. Chciałem zezłomować swojego grata. Mój kolega polecił mi tę firmę https://mmauto.info/ . Mówił, że dali mu spoko kasę za samochód, który również oddawał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-12-2022, 08:43
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 563
Domyślnie

Akurat ja póki co jeszcze nigdy nie korzystałam z takich rozwiązań, ale za to jestem zdania, że bardzo ważnym jest to aby wiedzieć jakie auta bardzo chętnie kupujemy. Myślę, że świetnie o tym napisano w https://debica24.eu/artykul/ktore-auta-kupujemy/914918 i dobrze jest znać takie porady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-12-2022, 10:10
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Ja sprzedawałam niedawno auto na części i sprzedałam m. in. katalizator poprzez skup katalizatorów. Nie zdawałam sobie sprawy że nawet zużyta część może być tyle warta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.