kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-05-2016, 21:55
frikki9's Avatar
frikki9 Mężczyzna frikki9 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 5
Domyślnie Haluksy leczenie - jak?

Cześć. Jak w temacie - szukam jakichś sposób na leczenie haluksów. Czy jesteście w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Zastanawiam się czy np. takie metody na haluksy leczenie to dobre rozwiązanie http://wyleczhaluksy.pl/. Co na ten temat sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tej materii
__________________
Nie można odepchnąć wroga od bramy miasta, które nie jest uzbrojone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-05-2016, 14:37
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Myślałam, że tego nie da się tak łatwo wyleczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-05-2016, 17:52
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

wydaje mi się że haluksy to tylko chirurgicznie, w końcu to zwyrodnienie kości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-08-2017, 12:57
tatromaniaczka tatromaniaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 6
Domyślnie

Haluksy można wyleczyć, ale wiąże się to z interwencją chirurgiczną. Jeśli ktoś, rzeczywiście ma bardzo duży problem, który prowadzi do tego, że chodzenie sprawia ból to rzeczywiście jest to jedyna i najlepsza opcja. Takie zabiegi można wykonać w ramach NFZ, ale trochę trzeba poczekać w kolejce. Ja mam problem z haluksami, jednak nie aż tak duży, żeby iść za zabieg. Postanowiłam zatem, nie dopuścić do tego, żeby problem się pogłębiał i noszę wygodniejsze buty i kupiłam plastry na haluksy http://shefoot.pl/pl/produkty-konsum...ne-na-haluksy/. Plastry są świetne, bo amortyzują ucisk i nawet jak już muszę założyć szpilki to nie muszę się obawiać bólu. Jednym słowem - warto spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-08-2017, 22:44
Krokodillo Krokodillo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 6
Domyślnie

z takimi rzeczami to trzeba od razu do lekarza. On dobierze odpowiednie leczenie i wtedy na pewno się ich pozbędziesz
__________________
protezy nogi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-06-2018, 17:16
Truskawa21 Truskawa21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

Odpowiedz na to pytanie znajdziesz na stronie http://haluksy.pl/ . Sama borykałam się wiele lat z bólem, nie umiałam chodzić, ale odważyłam się na zabieg, do tego stosuję się do zaleceń, co w rezultacie pozwala mi na normalne życie. Wiele rad i przede wszystkim pomoc znajdziesz pod tym adresem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-06-2019, 16:47
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Dziewczyny koniecznie przeczytajcie na https://ktomalek.pl/blog/jak-powstaj...h-pozbyc/w-206 artykuł, z którego dowiecie się jak powstają haluksy i jakie są sposoby pozbycia się ich. Mnie się udało. Po zabiegu mam piękne proste stopki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-06-2019, 14:16
anielka anielka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 46
Domyślnie

Moim utrapieniem też są haluksy i niestety zmagam się z nimi od lat. Czytam trochę o tym jak się ich pozbyć i chyba poddam się zabiegowi chirurgicznemu bo bardzo są one dla mnie uciążliwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-06-2019, 17:24
keddie's Avatar
keddie keddie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 2
Domyślnie

Wydaje mi się, że tylko chirurgicznie można się tego pozbyć. Mogę się jednak mylić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-01-2020, 09:24
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Kiedyś myślałam, że jak ktoś ma halluxy operacja go nie ominie. A jednak można ją odpowiednio opóźniać, zmieniając na przykład obuwie na wygodniejsze, czy poprzez stosowanie odpowiednich środków. Warto jednak dodać, że haluksy to nic innego jak zniekształcenia kostne, a takie problemy leczy się chirurgicznie. Na szczęście nie jest to wcale takie drogie, jak mogłoby się wydawać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.