kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 15-04-2020, 14:28
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

I odwieczne pytanie jak zachęcić dzieci do nauki bo moi synowie to takie urwisy. Teraz jest jeszcze gorzej, wszystko ich rozprasza a nie muszę mówić, że lekcje online i bardzo ich interesują
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 20-04-2020, 13:08
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Wiadomo, że teraz może być ciężko z tym, żeby skupić uwagę dziecka, ale warto wykorzystać ten czas też na powtórki do egzaminów. Odrabiamy przyroda to miejsce, gdzie można znaleźć całą gamę zadań z przedmiotów ścisłych i nie tylko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 30-04-2020, 20:50
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Jak rodziców stać to najlepiej zdecydować się na prywatną szkołę. Niepubliczna Szkoła*Podstawowa nr 49*przy ul. Bacha na Mokotowie w Warszawie jest godna polecenia. Jeśli szukacie szkoły dla dziecka w tej dzielnicy to polecam. Na pewno będziecie zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 07-05-2020, 18:08
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Cóż, nie do końca się z tym zgodzę. W końcu to od rodziców zależy w sporej mierze, na jakie dodatkowe zajęcia będą uczęszczały ich dzieci. Dla mnie niezwykle ważny jest ruch, dlatego też po całej tej sytuacji z pandemią, chętnie zapiszę córkę na takie zajęcia, jak chociażby te, które oferuje szkoła tańca warszawa . Póki co ćwiczymy zdalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 08-05-2020, 09:20
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Drodzy rodzice, jak tam nauczanie internetowe waszych pociech? Jakie macie przemyślenia na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 13-05-2020, 10:49
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Nauka, jak wiadomo, nie jest łatwym tematem, szczególnie wśród dzieci. Stąd też dobrze jest wybrać dla nich taki rodzaj zdobywania wiedzy, który przyniesie korzyści. Polecam w takim wypadku poznać produkty od https://sklep.nowaera.pl/ i zapoznać się z ich dobrym wpływem na naukę dzieci. To pozycje, które w wielu przypadkach są obowiązkowe i jedyne w swoim rodzaju!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 28-05-2020, 21:24
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 615
Domyślnie

Na wspomnianej wcześniej ulicy w Warszawie jest również świetne Liceum - Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha, tam można liczyć na solidne podwaliny pod studnia. Liceum oferuje naprawdę wysoki poziom nauczania, uczniowie są już stopniowo wtajemniczani w nauczanie na uczelni. Oprócz tego naprawdę solidna kadra nauczycieli, można z nimi porozmawiać na każdy temat, sami również często oferują pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 19-12-2020, 19:05
Laje10 Laje10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 28
Domyślnie

No właśnie - z tym liceum to teraz nigdy nie wiadomo, co wybrać, jak wybrać i gdzie pójść, aby były dobre warunki. Moja córka wspominała mi o Te Vizji, czyli o prywatnej szkole. Zależy jej na tym, ponieważ szkoła oferuje program IB, dzięki któremu uczeń może napisać maturę międzynarodową, a na takiej córce zależy. Mowa tutaj o szkole na Okopowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 06-01-2021, 00:27
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

A interesujecie się również studiami? Ja zastanawiam się pomiędzy uczelnią państwową, a prywatną i jeszcze nie wiem, co wybrać. Znajomi polecają uczelnie prywatne warszawa , a ja nie do końca jestem przekonana ze względu na koszty, ale jeśli poziom będzie wyższy, to z pewnością się zainteresuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 12-01-2021, 11:42
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Jeżeli potrzebujesz artykułów czy kacesoirów do szkoły czy biura, to wpadnij do nich https://office-land.pl znajdziesz tam praktycznie wszystkie potrzebne rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.