kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 11-01-2015, 10:32
EkoCherish77 EkoCherish77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Zazwyczaj w domu, bo gotowanie to moja pasja. Mamy też z mężem kilka ulubionych knajpek z kuchnią azjatycką, chodzimy tam, żeby uczcić różne święta. A tak to zdecydowanie w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 11-01-2015, 10:53
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Ja też najczęściej gotuję w domu
Bardzo to lubię, zwłaszcza jeśli mam sporo czasu.
Lubię też dokupować gadżety w stylu tych:http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuch...oria-kuchenne/ i testować nowe przepisy. w restauracjach jemy rzadko, tylko przy jakichś szczególnych okazjach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 14-01-2015, 17:09
ALAINA1952 ALAINA1952 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Domyślnie

Ja to tylko jem w domu ponieważ nie smakuje mi to jedzenie w resturacjach czy barach. Jakoś mi to po prostu nie podchodzi i wolę zdecydowanie lepiej zjeść coś co sama przygotuję i wiem z czego. Widziałam nieraz nad morzem jak oni robią te frytki to jest najgorsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 15-01-2015, 09:54
ExtraBoris92 ExtraBoris92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Choć lubię sama gotować, to uwielbiam testować nowe restauracje. Najbardziej lubię te z kuchnią włoską lub japońską, bo kocham sushi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 19-01-2015, 18:31
Interdanica1384 Interdanica1384 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Domyślnie

Zazwyczaj jemy w domu, bo nic tak nie zbliża dwójki ludzi jak właśnie gotowanie. Ale mamy swój kulinarny sekrecik - uwielbiamy kebaby, więc co jakiś czas robimy sobie wyprawę po kebabach wszelkiej maści. No i czasami robimy sobie wypad do sushibaru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 22-01-2015, 11:05
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie odp

A ja lubię zjeść na mieście, nowe smaki mnie kręcąPewnie, że w domu tez gotuję, ale jak człowiek od czasu do czasu z partnerem gdzieś wyskoczy na małe jedzonko, to jest to fajne urozmaicenie dnia.
W Warszawie np lubię przekasić coś w Bali Cafe, bo mają ładny wystrój, w Małej Gruzji - świetne wino do posiłków i w tego rodzaju miejscach.
tanio nie jest, ale warto!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 22-01-2015, 13:27
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Przeważnie w domu, bo mama gotuje i to bardzo smacznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 23-01-2015, 09:35
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał dzonka
W Warszawie np lubię przekasić coś w Bali Cafe, bo mają ładny wystrój, ...

Też byłam Naprawdę fajne, przytulne miejsce i jedzenie w takich okolicznościach smakuje tym bardziej! Jeszcze dostałam u nich zniżkę, no ale to tak nie do końca dostałam, bo mam po prostu kartę opencard, dzięki której w wybranych restauracjach na terenie w sumie całego kraju można płacić taniej od 30 do 50% za jedzenie i Bali Cafe właśnie też.
W sumie karte polecam: http://www.opencard.pl/ bo zawsze to parę groszy w kieszeni zostaje, tylko minus taki, że w weekendy nie działa, a szkoda.

A Wawce jeszcze jedną knajpkę znam fajną, ale nie pamiętam za nic nazwy - na Starym Mieście, z kebabami takimi a'la tradycyjne, nie klasyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 06-03-2015, 14:21
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Szczerze to mam trochę mieszane uczucia do tych wszystkich zniżek. Kilka razy byłam w grupona i nie byłam traktowana jako klient pierwszej kategorii, raczej drugiej
Obecnie wolę już więcej dopłacić ale być traktowana dobrze i zjeść w miłym miejscu. W ostatnim czasie najczęściej chodzę na sushi.
W Warszawie najlepsze jest obecnie na Nowym Świecie w Besuto .Tutaj jest strona knajpki:
http://www.besuto.pl/
Wszystko jest świeże, bardzo ładnie podane oraz w dobrych cenach ( przy barze jest tam 10% żniżki). Uwierzcie ,że odwiedziłam już bardzo wiele restauracji z japońskim jedzeniem ale tam jest najsmaczniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 10-03-2015, 14:57
malyna malyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja staram się raczej przygotowywać posiłki w domu, chociaż od czasu do czasu można wyjść na pizze albo do meksykańskiej restauracji (lubię ostrą kuchnię). Natomiast unikam jak mogę fast foodów oraz budek z kebabami
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.