kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 01-02-2015, 16:20
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

W takie cuda to ja nie wierzę. Kosmetyki w uzyskaniu płaskiego brzucha nam nie pomogą. Jedynym wyjściem jest albo dieta połączona z intensywnymi ćwiczeniami albo liposukcja. Ta ostatnia staje się zresztą coraz bardziej popularniejsza, tak jak i plastyka powiek oraz inne zabiegi z dziedziny chirurgii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-02-2015, 14:03
wlitejj wlitejj is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

To jest tylko taka bajka i chwyt marketingowy. Jeśli się chce mieć taki płaski brzuch to po prostu no nie wiem trzeba zastosować jakąś dobra dietę ale też jakaś aktywność fizyczność bo to jest ważne bo wtedy najbardziej się modeluję brzuszek i ma się go smukły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-03-2015, 14:17
gruszkana5 gruszkana5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

W tą magię takich kosmetyków nie wierzę bo według mnie to są takie chwyty reklamowe a kobiet co się na to nabierają po prostu jest bardzo dużo i według mnie aż za dużo..ja powiedział STOP i już takich rzeczy nie kupowałam bo tak prześledziłam wszystko to co jem i to czy jestem w czymś aktywna, stwierdziłam iż nie - zaczęłam się zdrowiej odżywiać i biegać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 25-03-2015, 15:42
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Żeby mieć taki brzuch trzeba ćwiczyć regularnie przez około 4 miesiące i nie można sobie pozwolić na tak zwane "niezdrowe żarcie".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-03-2015, 19:45
cattwomen cattwomen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 11
Domyślnie

No tak niezdrowe żarcie to ja tutaj bardziej po prostu i częściej mówię - śmieciowe jedzenie dosłownie bez żadnych wartości odżywczych. Jeśli chodzi o mnie to po prostu sprawa właśnie wygląda w taki sposób, że chcę mieć płaski brzuch i by do tego dojść to po prostu rozpoczełam po prostu cykl ćwiczeń z Ewą Chodakowska : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 30-03-2015, 23:23
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Zdrowa dieta plus ćwiczenia aerobowe mogą zdziałać tu cuda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-04-2015, 18:25
bienka bienka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

No tak cuda muszą być tylko po prostu trzeba się mocno jakoś wziąźć za siebie ; ) nie można po prostu jakoś tylko narzekać gdzieś przed telewizorem bo to jest bardzo niewskazane do tego by się pozbyć swojego jakiegoś no nie wiem płaskiego brzuszka niestety : (
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 08-04-2015, 22:05
Magdziena Magdziena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

To tylko chwyty takie a biedne dziewczyny się na to niestety łapią..Jeśli chodzi o mnie to ja się zastanawiałam czy czegoś takiego nie kupić ale zdecydowanie zrezygnowałam bo moja przyjaciółka to miała i używała jakoś tak około miesiąca i zdecydowanie nie widziała żadnych efektów..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-06-2015, 09:16
kursantka kursantka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Wiara w to, że latami nagromadzony tłuszcz zniknie od kremu, jest śmieszna, wręcz naiwna. Tłuszcz się spala ćwiczeniami, jak Ci się pot strumieniami leje to wtedy są efekty. Ponoś pot to łzy tłuszczu. Serio. Lepiej ruszyć dupsko z fotela - dla siebie i dla zdrowia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 22-07-2015, 20:51
przybomir przybomir is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Hardkorowo to brzmi no ale faktycznie to właśnie są te chwyty reklamowe jeśli jakaś firma się reklamuję, że ma taki cudny kosmetyk co by to spowodował, że ktoś może schudnąć. Ja w to na pewno nie wierzę i dla mnie to jest jawna kpina i to dość spora..Tylko jak kto woli dziewczyny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.