kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 16-03-2015, 21:01
Jenny Jenny is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 11
Domyślnie

Też robię tylko jedzenie w domu z tego powodu, że nie stać mnie nawet raz w miesiącu wyjść na jedzenie o restauracji..U mnie w rodzinie tylko mąż pracuję i mamy tylko jedną wypłatę i z tego powodu po prostu musimy przeżyć z tego a mamy do wychowania dziecka..Mamy zaprzyźniajonego piekarza, który daje nam zamrożone chleby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 18-03-2015, 13:15
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

My najczęściej w domu. Chociaż oczywiście zdarza nam się rodzinnie wybrać raz na jakiś czas do restauracji. Zwykle wychodzimy w piątki kiedy razem z mężem nie chce nam się gotować, odczuwamy po prostu spadek formy po tygodniu. Jest to również okazja aby spróbować sobie smacznej rybki. Mamy swoją ulubioną restaurację. Jest nią Kantyna Portowa:
http://www.kantynaportowa.pl/restauracja/
Naprawdę fajne miejsce w Szczecinie tak więc jeśli ktoś jest miejscowy to polecam się wybrać. Pyszna rybka, samoobsługa tak więc nie trzeba czekać na to aż przyniosą jedzenie. Oraz widzi sie co się je.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 25-03-2015, 13:34
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jakos nie lubię jadać po za domem. Wolę wygodnie u siebie. A jak nie mam ochoty na gotowanie to np wchodzę sobie na http://www.skubacz.pl/pizza/bialystok i zamawiam sobie coś pysznego O taka jestem wygodna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 26-03-2015, 17:32
ernest33 ernest33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja też tylko w domu jem bo najzwyczajniej na świecie mnie po prostu nie jest stać na wypad do miasta do jakiejś restauracji czy coś w tym stylu..Ja krucho przędę bo mam małe stypendium mieszkaniowe (jeszcze studiuję) a mój facet też dość mało zarabia najniższą i czasem dostaje jeszcze premię ale ostatnio mało kiedy..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 21-06-2015, 11:50
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja wychodząc na miasto nie planuje, gdzie i co zjem. Przeważnie ze znajomymi ustalamy razem i trafiamy do lokali ze zniżkami studenckimi. Ostatnio było tak w pizzerii Dominium w Katowicach mieliśmy 50% zniżki. Lokalizacja też spoko, bo przy ulicy Staromiejskiej a tam ciągle jakieś imprezy i dużo ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 22-06-2015, 13:05
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

O widzę,że lubimy tą samą restaurację ! Sama również najchętniej zajadam się w Dominium. Uwielbiam ich serię pizz Pizza Della Casa:
http://www.pizzadominium.pl/menu-dania#pizza-della-casa - czyli klasyczna pizza w stylu włoskim. Świetna jest ich nowa pizza Calabrese . Dużo oryginalnych włoskich składników. Byłam kiedyś we Włoszech ale przyznaję,ze pizza włoska smakuje mi o wiele bardziej w Polsce niż w samych Włoszech o dziwo !
Czasami również zamawiamy sobie z mężem do domu ( szczególnie w piątki jak nie chce nam się pod koniec tygodnia gotować). Przy dostawie mają tam promocję,że 1 l napoju dostaje się gratis.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 26-06-2015, 09:30
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

U mnie w mieście ostatnio organizowane są zloty food trucków i często na nie chodzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 27-06-2015, 18:34
Dersława Dersława is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja staram się gotować sama, zwłaszcza jak tyle pyszności sezonowych, ale są dni kiedy nie mam ochoty sterczeć w kuchni wtedy zwykle zamawiam coś do domu, najczęściej sajgonki lub tradycyjnie pizze. W zabiegane dni lubie wskoczyć na domowy obiad do baru mlecznego, za 5zł najem się do syte i smacznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 07-07-2015, 13:22
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Ciągle jestem w biegu i nie mam czasu na jedzenie, czy robienie zakupów. Aktualnie mieszkam we Wrocławiu, pracę mam w centrum miasta. W porze obiadowej urywam się z pracy i chodzę do http://barmiszmasz.pl (ul.Nowożnicza 14-16) bo mają tu dobre jedzenie na każdą kieszeń. Czasami, jak nie mam czasu zamawiam jedzenie przez telefon. Zawsze mi smakuje i jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 22-07-2015, 19:27
gryglewski gryglewski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja najczęściej jem na mieście. Bo nie mam nigdy czasu aby tak gdzieś normalnie usiąść i nie mam nigdy czasu na to aby tak w spokoju gdzieś zjeść. Na śniadanie szybko jem taką kromkę chleba z serem czy coś takiego a póxniej to już na obiad jem odpowiednio rzeczy w restauracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.