kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 28-04-2015, 07:03
ahnieha ahnieha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Nie wiem czy opłaca się iść na studia podyplomowe..Co one dadzą ? To jest tylko tytuł przecież i nic więcej. Szczerze to pracodawca nawet na tytuł nie popatrzy a popatrzy na doświadczenie zawodowe pracownika. Ja nie poszłam nawet na studia po maturze i jestem z tego powodu zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 01-05-2015, 13:52
estera33 estera33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

To wszystko zależy od tego, w jakim chcesz się kształcić kierunku. Ja się przymierzam w tym roku do Wyceny nieruchomości. Zdaję sobie sprawę, że przede mną mnóstwo trudnego materiału do przyswojenia oraz mega trudny egzamin państwowy, ale uważam że warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 01-05-2015, 16:39
zimorrodek zimorrodek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Kwestia i sprawa indywidualna. Nie można tak ot po prostu za kogoś to określić. Sama osoba, która wybiera się na studia musi właśnie zdecydować o tym co go najbardziej interesuję i to co by chciała robić w przyszłości. Nikt za was tego nie zadecyduję. Jakbym miała coś narzucić to ostatnio bardzo popularne kierunki to właśnie HR i IT.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 01-05-2015, 16:40
zimorrodek zimorrodek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Da się z tego jakoś dorobić do pensji? Ja mam swoją niewielką a zawsze mi by się przydał jakiś dodatkowy grosz na własne potrzeby i na moje wydatki. Ostatnio dorabiałam jako hostessa ale ze względu na mój wiek i to, że już pracodawcy potrzebują dziewczyn do 25 lat straciłam trochę na tym i nie mogę w tym dalej pracować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 03-05-2015, 01:27
idaa2015 idaa2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Trzeba przede wszystkim wiedzieć po co się na te studia idzie, bo jeżeli tak po prostu żeby iść to nie ma sensu kolekcjonować papierki, które i tak do niczego się nie przydadzą niestety. Poza tym najlepiej podyplomówkę robić wtedy kiedy już ma się pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 05-05-2015, 03:22
stasia2015 stasia2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

A w ogóle warto iść na jakiekolwiek studia podyplomowe? Najpierw radzę sprawdzić czy nie ma kursów dających dokładnie to samo, bo czasami może okazać się, że są i można mieć dokładnie to samo co na studiach podyplomowych tylko że o wiele taniej i szybciej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 08-05-2015, 16:44
jojusik88 jojusik88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Co ty piszesz..Teraz właśnie trzeba iść na studia z tego powodu, że bez nich pracodawca rekrutujący nawet nie chcę z Tobą rozmawiać. Co się ma po tej podyplomówce ? Jedno wielkie G.. to jest taki dodatkowy kurs, który znaczy właśnie bardzo bało. Lepiej już mieć skończone studia jakieś bo się otrzymuję wyższe wykształcenie. U mnie studia były i będą najwyższym priorytetem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 29-06-2015, 17:03
dorota88 dorota88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie studia

Warto iść na studia, które różnią się od kierunku magistra czy licencjata. Polecam coś z dziedziny informatyki, czy grafiki, to bardzo teraz modne i właściwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 08-07-2015, 17:28
laliczka88 laliczka88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie studia

Według mnie dobrą opcją są podyplomowe studia pedagogiczne. Można po nich pracować w szkole, o ile są wakaty. Dobrym rozwiązaniem jest też kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi albo administracja, jeśli myślisz o pracy intelektualnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-07-2015, 09:14
Bruna27 Bruna27 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Moim zdaniem nie warto iść na studia podyplomowe, potem obudzisz się jako trszydziestolatka z kilkoma tytułami ale bez dośwaidczenia i okaże się , że nikt n ie chce Cię zatrudnić, lepiej żebyś wybrała się na jakieś praktyki staże a póżniej awansowała i studia zrobiła juz mając doświadczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.