kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-10-2014, 11:06
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Co robicie na przerwach w pracy?

Co robicie na przerwach w pracy?
Macie czas na to, żeby trochę się zregenerować, czy tylko szybkie śniadanie i pędzicie dalej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-10-2014, 21:50
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Ja mam tyle swobody, że mogę nawet wyjść na jakiś lunch, chociaż przeważnie mam ze sobą jakąś przekąskę i przesiaduję wtedy przy gierkach MMO.
Ta: http://dogry.pl/travian ostatnio jest dla mnie mega wciągająca - lubię strategie, a tu akcja jeszcze rozgrywa się w starożytności, więc tym bardziej mi pasuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-10-2014, 10:19
ReChang1372 ReChang1372 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 10
Domyślnie

Nie mam ustalonych przerw w pracy Kiedy mam potrzebę, to odpoczywam, jem sniadanie czy rozmawiam z kolegami. Oczywiście nie naduzywam tej elastyczności, jaką daje mi pracodawca, więc moje przerwy są krótkie. Takie by coś przekąsić, rozciągnąć się (siedzę przy biurku) czy posmiać się ze znajomymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-10-2014, 20:02
Drsherry94 Drsherry94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 11
Thumbs up

bardzo szybkie że nawet nie zdążę wyjść a już się kończą. trzeba coś zjeść i zapalić - mówią że to nie zdrowe ale za to jakie przyjemne

Jak szukacie informacji to zapraszam http://www.afanazyt75.e-blogi.pl/, to mój blog!

Ostatnio edytowane przez Drsherry94 : 28-05-2015 o 10:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-10-2014, 20:46
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Raczej szybkie śniadanie i kawa. Oczywiście wyjście do toalety. Czasem telefon do kogoś z rodziny, czy znajomych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-10-2014, 12:42
SusanXyz78 SusanXyz78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 12
Domyślnie

U mnie wygląda to podobnie - śniadanie, czasem wyjście do sklepu po drugiej stronie ulicy albo sprawdzenie prywatnego maila.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-10-2014, 11:11
cyryluk95 cyryluk95 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 10
Question

Niestety także nie narzekam na zbyt długą przerwę. Jem śniadanie, robię sobie herbatę, dzwonię do rodziny lub znajomych. Nie mam możliwości sprawdzania prywatnego maila czy Facebooka, więc najbardziej czasochłonne rzeczy mnie nie dotyczą w pracy, natomiast jak się uda, idę do pobliskiego parku się przewietrzyć.

O mnie i o świecie na blogu https://reinholdelectronic.wordpress.com/ - poczytaj.

Ostatnio edytowane przez cyryluk95 : 29-05-2015 o 10:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-01-2015, 23:58
Michalinka1814 Michalinka1814 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

To chyba wszyscy podobnie spędzają pauzy: szybkie śniadanko, jakieś krótkie pogaduchy z koleżankami z innych działów, toaleta, telefon do męża i z powrotem do pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-02-2015, 12:38
skromnaipogodna skromnaipogodna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja to po prostu w tym momencie jem szybko jakieś śniadanie piję jakąś herbatkę i rozmawiam z jakimiś właśnie moimi znajomymi z działu. Wtedy szybko mi niestety przerwa mija hihi Jednak już wtedy właśnie widzę, że po prostu coraz mniej do tak zwanego fajrantu u mnie jest haa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-02-2015, 14:09
ExtraPierre75 ExtraPierre75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 12
Domyślnie

Jak ja mam przerwę w pracy to po prostu czasem idę do jakiejś stołówki u mnie właśnie w firmie i jem tak zwany szybki lunch z taką jedną koleżanką. Właśnie jak jest jeszcze taka przerwa to ja po prostu też dzwonię do moich dzieci jak już wyszły ze szkoły i skończyły zajęcia. Wtedy niestety ta przerwa szybciej mi się kończy bo potrafię się przez telefon rozgadać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.