kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 03-04-2015, 22:33
katuska katuska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

Wolnym czasie jak sobie przyjdę z rannej zmiany to zajmuję się kwiatkami czasem oglądam Tv jakieś seriale zaległe, które nie mogłam oglądnąć, jeżeli już nie chce mi się nic z tych rzeczy to czytam sobie książki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 05-04-2015, 10:02
yolka yolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Powiem ci fajne zajęcie takie zajmowanie się kwiatkami Ja w tym roku planuję w końcu udekorować swój ogródek i to będzie moim zajęciem na wolny czas Do tej pory to czytanie książek pochłaniają mój czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 06-04-2015, 13:44
wondefurLIve wondefurLIve is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

To ambitny plan powiem ci szczerze. Ja w wolnym czasie też zajmuję się kwiatkami, ale częściej wole wypady rowerowe, które bardzo mnie interesują i czas fajniej płynie. Teraz już prawie po świętach i zimie, więc trzeba zacząć się ruszać i spalać kalorie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 17-04-2015, 12:50
Magdziena Magdziena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Regularnie czytam wieczorami książki. Od czasu do czasu zagram w jakąś grę komputerową lub na konsoli (mam Xboxa). Poza tym lubię też przeczytać prasę lokalną i regionalną, żeby wiedzieć co się dzieje w najbliższej okolicy Oczywiście wyjścia do kina również się zdarzają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 19-04-2015, 12:56
mavita mavita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Wieczorami to sobie zawsze tak jak koleżanka wyżej czytam książki nie regularnie, ale czytam czasem kino, jeżeli jest fajny seans. Najczęściej jednak wybieram przeglądanie internetu fakty z całego świata i swojego regionu i granie w gierki na facebooku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 11-05-2015, 15:56
frezja09 frezja09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja to obecnie mam bardzo mało wolnego czasu. Niestety dziecko i dom zabierają bardzo dużo czasu i wieczorem jak mogłabym coś robić to padam ze zmęczenia. Czasem obejrzę jakiś film w telewizji i idę spać. Nie mam po prostu siły na nic więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-05-2015, 09:01
Alea0ndra1 Alea0ndra1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Za dużo tego czasu wolnego to ja nie mam w tygodniu, ale jak coś się tam uszczknie, to wtedy albo czytam, albo wychodzę na bardzo długi spacer z psem, nie na spacerek, jak to zazwyczaj, tylko na prawdziwy spacer do lasu i na łąki:-) poza tym słucham muzyki, ale to wieczorkami, do snu:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 12-05-2015, 14:54
olczako olczako is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 16
Domyślnie

Gotuje w czasie wolnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-05-2015, 09:52
anusianowa anusianowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Również w czasie wolnym gotuję sobie ale często czytam książki lub po prostu udaję się pobiegać lub pojeździć na rowerze kocham spędzać czas wolny aktywnie albo jakiś wypad ze znajomą do parku na lody lub kawiarni na pyszne ciastko z pyszną kawą. Zawsze się coś znajdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 19-05-2015, 11:20
balbincia balbincia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

W wolnym czasie lubię pojeździć na rowerze albo inną aktywność fizyczną gdy pogoda nie sprzyja to czytam ale najwięcej czasu zajmuje mi fotografia, bardzo czasochłonne zajęcie jednak kocham to chociaż ciągle się uczę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.