kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 23-04-2018, 19:04
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

dlatego najlepiej zrobić imprezkę w jakimś lokalu i do tego i urzadzić tez po swojemu, ja na przykład lubię girlandy na stole i wszelkie inne dodatki jak balony czy serpentyny https://godanparty.pl/ wyglądaja bardzo elegancko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 29-06-2018, 07:31
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Fakt u nas pogoda bywa kapryśna i nie da się tak do końca wszystkiego zaplanować ale jeśli marzy się komuś piękny pałacowy ogród to taki widziałam w Klimkach koło Łukowa w Parisel Palace, w tym centrum wypoczynkowo-konferencyjnym wystrój wnętrz też jest bardzo elegancki i do tego fantastyczne, pyszne jedzenie więc to miejsce idealne na przyjęcie weselne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 03-07-2018, 15:34
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Moja koleżanka robiła wesele w ogródku i było ekstra. Wszystko dzięki zespołowi "no to GRAMY", który grał utwory do których dobrze się tańczyło i świetnie prowadził zabawę. Na tym weselu zrozumiałam, że tak na prawdę wybór odpowiedniego zespołu jest najważniejszy przy organizacji wesela.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 03-07-2018, 20:58
marlenazajac marlenazajac is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Bardzo ciekawy pomysl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 13-07-2018, 15:51
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Ja sądzę, że jest to bardzo fajny pomysł Oczywiście jeśli przyjęcie weselne odbywa się latem. Taki ogród, w którym będzie się odbywało wesele, można naprawdę pięknie przyozdobić. Na pewno przyda się biały tiul na rolce, który można zamówić na przykład w sklepie internetowym Happenings.pl. Nie kosztuje on dużo, a można z jego pomocą stworzyć naprawdę piękne dekoracje, np. stołów weselnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 13-07-2018, 21:25
Stanley Stanley is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Dla mnie to nie jest najlepszy wybór, co jak pogoda się zepsuje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 17-07-2018, 12:54
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Jest to bardzo dobry pomysł. Za pewno takie wesele będziesz chciała zorganizować latem. pamiętaj jednak , ze ze sporym wyprzedzeniem musisz wszystko zorganizować. Popatrz tylko tutaj http://hotelnabloniach.pl/blog/4-rze...ielsku-bialej/ . Bardzo fajnie tam wszystko opisali. Bedziesz wiedziała, za co najlepiej się zabrac i co ogarnąć, by można było idealnie zaplanowac ten dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 17-07-2018, 14:25
patkad patkad is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 11
Domyślnie

Zawsze marzyłam o takim weselu, jednak ze względu na to, że bałam się, że może padać to nie odważyliśmy się zrobić wesela na świeżym powietrzu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-07-2018, 13:38
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Zobaczcie jaką teraz mamy pogodę, ostatni tydzień zmienia się kilka razy w ciągu dnia, nie wiem czy wesele w ogrodzie to dobry pomysł w takim klimacie, dlatego ja od razu pomyślałam o sali w zajeździe, ale takiej jak Hetman w Łuszczowie, gdzie goście mogą wyjść do ogrodu podczas imprezy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 18-07-2018, 18:54
mirek44 Mężczyzna mirek44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Chyba ogród jest jednym z ostatnich miejsc gdzie chciałby mieć swój ślub.Od ogrodu wolał bym w 100% moją sypialnię.
__________________
głośniki bezprzewodowe jbl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.