kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-10-2020, 08:58
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Od siebie mogę polecić prawnika z tej kancelarii radcaprawny-trojmiasto.pl. Posiada ona bardzo rozbudowaną ofertę i świetny zespół, ktory na pewno pomoże ci rozwiązać twój problem. Sama mam zamiar niedługo umówić się do prawnika, bo czeka mnie sprawa spadkowa i chcę się dowiedzieć czy jest sens walczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-10-2020, 09:27
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Ja myślę, że też w wielu kwestiach może wam pomóc Kancelaria Banaszewcy. W końcu są to specjaliści od prawa. Oni udzielając pomocy w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, z zakresu prawa pracy, praw karnych i karnych skarbowych. Mają wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę. Dlatego cieszą się uznaniem wśród swoich klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-10-2020, 11:07
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Obecnie wiele kancelarii ma swoje strony internetowe jak np. https://krpj.pl/. Na nich można dokładnie przeczytać jakie specjalizacje prawnicy obsługują oraz zobaczyć doświadczenie. To najlepszy sposób na wybór dobrego prawnika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-11-2020, 16:19
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Pan Tomaszczyk z JSt jest na pewno godny polecenia. Profesjonalne i rzetelny podejście. Poważnie traktuje każdego klienta i chętnie służy wsparciem i dobrą radą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-11-2020, 17:33
hammes.ryan's Avatar
hammes.ryan Mężczyzna hammes.ryan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Domyślnie

Dobrze, że poleciliście tylu prawników. Któryś na pewno mi pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-11-2020, 12:59
popielewa034 popielewa034 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 9
Domyślnie

Może nie z Warszawy ale dla mieszkańców Lublina polecam Panią adwokat Magdalenę Nowak! Kancelaria prawna na najwyższym poziomie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-11-2020, 18:57
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Polecam Wam pewną kancelarię z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ , wiem że działają również w Stolicy, a jeśli sprawa naprawdę tego wymaga dojadą w każde miejsce w kraju. Specjalizują się w sprawach karnych, zarówno tych trudnych takich jak morderstwa, udział w grupach przestępczych czy rozboje jak i dużo mniej znaczących jak np. jazda po spożyciu alkoholu. Do każdej ze spraw podchodzą jednak z równie dużym zaangażowaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 18-11-2020, 14:52
Strelka Strelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 154
Domyślnie

Warto się zorientować przynajmniej w waszej sprawie, bo może myślicie, że nie ma szans na pozytywne dla was zakończenie, ale dobry prawnik, adwokat coś wymyśli Może tak jak ja macie kredyt we frankach? Dla takich osób też można znaleźć pomoc prawną. Zobaczcie sobie tu kancelarie https://lexperiens.pl/specjalizacje/kredyty-frankowe/ Warto wiedzieć, że można odfrankować kredyt, albo i nawet unieważnić umowę wziętą we frankach. Jednak tu trzeba po prostu powierzyć sprawę prawnikom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-11-2020, 19:56
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Jesli chodzi o prawo pracy to wart polecenia jest Pan Tomasz Tomaszczyk z JST. Konkretny, rzetelny i zaangażowany. Widać, że zna się na rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 22-11-2020, 10:01
KonradCzygult Mężczyzna KonradCzygult is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Nie ma co ukrywać mieć w zanadrzu dobrego prawnika to naprawdę jest dobry pomysł. Ja sam niedawno miałem bardzo poważny problem, który łączył się z prawem niemieckim. Całe szczęście udało mi się trafić na adwokat https://adwokat-majowska.pl/. Dzięki temu moja sprawa dość łatwo i szybko się rozwiązała
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.