kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-12-2020, 20:20
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie Polecana szkoła podstawowa

Powiedzcie mi, czy wybraliście dla swojego dziecka szkołę podstawową państwową czy prywatną? Nie mogę ostatecznie podjąć decyzji, bo stale się zastanawiam, jaka opcja będzie dla nas najkorzystniejsza i bardzo jestem ciekawa Waszej opinii. Koniecznie dajcie znać! Interesują mnie szkoły w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-12-2020, 19:57
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

W Warszawie jest bardzo duży wybór różnych szkół dla dzieciaków, no ale też dzieciaków jest bardzo dużo. Myślę, że Twoje oczekiwania może spełnić Te Vizja na Okopowej. Bezpośrednio u nich też od razu dowiesz się, w jaki sposób wygląda cały proces rekrutacji. Wszystko dostępne online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-12-2020, 19:58
Laje10 Laje10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 28
Domyślnie

No to akurat my zdecydowaliśmy się na prywatną szkołę, ponieważ tam zaangażowanie w rozwój dziecka jest dużo większe i nauczyciele dużo bardziej przykładają się do swojej pracy. Mam porównanie, więc wiem, o czym mówię. A ja stawiam na rozwój naszego dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-12-2020, 03:16
roksana9202 roksana9202 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 59
Domyślnie

O widzę, że wspominasz o mojej szkole, dlatego mogę zgodzić się z tym, że Te Vizja bardzo dobrze przykłada się do nauki języka angielskiego, a nauczyciele są tacy, że bez problemu każdy rodzic jest w stanie dogadać się i porozmawiać, bo kontakt z nauczycielem dla mnie jest bardzo ważny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-12-2020, 21:03
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

W Te Vizji nie tylko język angielski jest rozszerzony, ale też i oczywiście inne przedmioty realizowane są w programie rozszerzonym. U nas jest to bardzo duże zadowolenie i cieszymy się, że podjęliśmy właśnie taką decyzję o wyborze szkoły dla naszego dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-12-2020, 00:12
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha, to będzie jeden z lepszych wyborów jeśli chodzi o Warszawę. To szkoła z bardzo mocny akcentem w stronę nauki języków, dzieci już od małego uczą się w trybie nauki dwujęzycznej. Szkoła to również sprawdzone grono pedagogiczne, nauczyciele nie pracują tam z przypadku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-02-2021, 00:23
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Nasza córka bardzo dużą wagę przykłada do swojej nauki i cały czas zastanawia się nad dobrym liceum. Wiele osób poleca Te Vizję w Warszawie, z tego względu, że realizują program IB, który umożliwia napisanie matury międzynarodowej, a nie ukrywajmy - otwiera to wiele drzwi dalszej edukacji nie tylko w naszym kraju. Sprawdźcie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-02-2021, 14:58
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Wiele zależy od szkoły. Ja mam syna w 3-ciej klasy podstawówki, więc nie jest tak źle. Żadne egzaminy nas nie czekają i pewnie każdy przejdzie spokojnie do następnej klasy. W Te Vizji, ich szkole na Ochocie, program był normalnie realizowany, zajęcia prowadzone online w naszym przypadku się sprawdziły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-02-2021, 14:38
kamil2216667 Mężczyzna kamil2216667 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 61
Domyślnie

Ja na przykład mogę wam polecić bardzo dobrą ofertę podręczniki szkoła podstawowa .Z tego co wiem to z tej oferty teraz korzysta dużo osób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-03-2021, 15:39
AsiaKato87 AsiaKato87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 8
Domyślnie

Polecacie jakieś szkoły dla dzieci z autyzmem? Miasto nie gra roli, po prostu chcę dobrą, profesjonalną placówką z dobrym podejściem do dzieci...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.