kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-09-2016, 10:05
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie Prezenty świąteczne dla pracowników

Witam wszystkich, chciałabym zasięgnąć waszej rady. Dział HR firmy, w którym obecnie pracuję, otrzymał właśnie budżet na zakup upominków świątecznych dla pracowników naszej firmy i musimy do połowy października określić, co takiego kupić. Pieniędzy nie jest dużo (ok. 30zł na osobę), bo ma być to tylko symboliczny podarunek. Mamy już upatrzone kartki świąteczne dla firm https://www.jdstyle.pl/76-kartki-swiateczne i to znajdzie się w każdej paczuszce na pewno, ale teraz pozostaje pytanie: co do tego? Jakieś produkty spożywcze typu kawa, słodycze, czy coś jeszcze innego? Może miał ktoś z was podobny dylemat lub może coś doradzić? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-11-2016, 22:56
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

U mnie w firmie pracownicy tradycyjnie dostają karty podarunkowe i paczki ze slodyczami. Ostatnio myślę tez nad zamóweniem kartek światecznych z logo firmy. Znalazłam bardzo fajne na http://www.probitus.pl/ Do tej pory sami drukowaliśmy życzenia ale szczerze mówiac nie wyglądały za ciekawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-11-2016, 13:53
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Prezenty dla pracowników to świetny pomysł, nawet nie musi to być nic wielkiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-11-2016, 11:27
SoloKolos's Avatar
SoloKolos Mężczyzna SoloKolos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Miasto: Częstochowa
Posty: 2
Domyślnie Prezent dla pracowników

Z prezentami dla dużej ilości osób jest często problem, i chyba nie da się wszystkich zadowolić bo jeden nie pija kawy, drugi nie je mięsa, a trzeci wolałby słodycze dla swoich dzieci Najprostszym rozwiązaniem jest rozdanie bonów do konkretnego sklepu/sieci i niech każdy kupi sobie to czego w danym momencie najbardziej potrzebuje. Tylko ta kwota 30 zł jest trochę niska :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-11-2016, 09:32
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Dla pracowników? Ja swoim dałam szkolenie, którepodnosi ich kwalifiakcje, między czasie zmaówiłąm fajna atrkcję perfect service ( mobilny bar kawowy) i się bardzo cieszyli. Najbardziej podobało się paniom z firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-04-2018, 06:49
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja w tym roku dałam swoim pracownikom nawet prezenty z okazji św. wielkanocnych. Wiem, że jest to normą w wielu firmach, ale ja tego nie praktywowałam do teraz. Zaczęłam trochę z powodu kilku zwolnień b. dobrych pracowników. Popełniłam wiele błędów, wyciągnęłam wnioski. Miałam ogromne problemy z zastąpieniem tych osób, ale na szczeście pomogła mi firma, którą znalazłam tutaj https://grupaprogres.pl/kontakt_pomorskie/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-11-2018, 10:49
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

U nas w firmie na Boże Narodzenie zawsze jest bardzo świąteczny nastrój Dzień przed samymi świętami wszyscy przychodzą przebrani Ja zamówiłam sobie już nawet w internecie bardzo fajny strój mikołajki A czy Wy przebieracie się w Waszych firmach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-11-2018, 12:02
kapitalna.p kapitalna.p is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 14
Domyślnie

Ja w tym roku wylosowałam swojego szefa i nie mam pojęcia co mu kupić! Zazwyczaj wybieram prezenty na mikołaja w śmiesznym stylu, ale w tym przypadku nie wiem, jaka będzie reakcja dlatego trochę się boje. Macie jakieś pomysły na uniwersalny, ale mimo wszystko zabawny podarunek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-11-2018, 14:05
Marlena3550's Avatar
Marlena3550 Marlena3550 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 11
Domyślnie

Moim zdaniem dla najlepszych pracowników doskonałym prezentem będzie organizacja wyjazdu incentive. To spore wyróżnienie i motywacja do dalszego działania. Polecam sprawdzić ofertę: https://bissole.pl/wyjazdy-integracyjne-dla-firm/
__________________
Incentive Travel
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-12-2018, 10:53
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Może kawa dobrej jakości? W naszym kraju większość osób pije kawę więc myślę, że takim upominkiem nikt nie pogardzi. Zainteresuj się taką kwestią jak kawa warszawa. Oni mają bardzo duży wybór gatunków z całego świata.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.