kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-03-2017, 14:17
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Widziałam, że jakiś czas temu pojawiły się ogłoszenia od tłumaczy na tej stronie: http://sprzedajemy.pl/uslugi/tlumaczenia. To nowa kategoria usługi na Sprzedajemy pozwala na reklamowanie swojej działalności w ten sposób. Zobacz, kto tłumaczy zdalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-06-2017, 14:51
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Polecam Wam też biuro tłumaczeń online- http://tlumaczonline.info.pl/ specjalizują się oni we wszystkich językach europejskich. Wykonują najróżniejsze tłumaczenia specjalistyczne. Jestem pewna, że znajdziecie u nich to, czego Wam potrzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-06-2017, 16:34
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Zajrzyj sobie na https://translax.eu/ Znajdziesz tam profesjonalne biuro tłumaczeń z doświadczeniem. Myślę, że warto skorzystać z jego usług. Ja ostatnio trafiłam na to biuro, będę musiała nawiązać z nim współpracę w najbliższym czasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 25-06-2017, 18:38
erkimo erkimo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 4
Domyślnie

tłumacza zdalnego najlepiej poszukać na portalach oferujących usługi, takie jak olx etc, coś na pewno się znajdzie i to na pewno coś fajnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-07-2017, 15:11
Cikyta Cikyta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 14
Domyślnie

Jeśli interesuje was tłumaczenie z angielskiego na polskito myslę że warto polecić skrivanek.p świetna agencja tłumaczeń korzystałam z ich usług kilka razy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-07-2017, 11:36
Laduly Mężczyzna Laduly is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 13
Domyślnie

Wiecie może, gdzie znajdę korzystne ceny tłumaczeń angielskiego? Chodzi o tłumaczenie dokumentów prywatnych (paszport, dokumenty ukończenia uczelni i szkoły policealnej) i przełożenie ich z języka polskiego. Nie miałam okazji jeszcze zamawiać usługi tłumaczenia przez internet , stąd proszę was wszystkich o pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 31-07-2017, 12:26
Marcela11 Marcela11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 11
Domyślnie

Korzystałam parokrotnie z http://profuturo-warsaw.com/
Polecam. Szybko i profesjonalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 16-01-2018, 11:19
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Nie zawsze szybko, znaczy dobrze. Moim zdaniem najważniejszy jest profesjonalizm. Niestety nie zawsze wybierając osobę ogłaszającą się w sieci można dokonać słusznego wyboru. Zdecydowanie lepsza wtedy będzie korekta native speakera języka angielskiego wykonana przez profesjonalistów. Taka pomoc z pewnością da lepszy, pewniejszy efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 22-01-2018, 12:01
Reuda's Avatar
Reuda Reuda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 7
Domyślnie

Może moja historia was zaciekawi. Nie wiem czy sam autor wątku jeszcze skorzysta, ale może komuś z was się przyda.
Będzie już rok od kiedy odkryłam serwis zakupowy Ali, ogólnie zawsze lubiłam robić zakupy przez Internet, ale z Chin to był mój debiut. Moim pierwszym zakupem była lokówko-suszarka, która miała robić piękne loki. Po miesiącu dostałam swój gadżet z dołączoną instrukcją i radami jak robić loki, ale niestety nie po polsku. Próbowałam sama jakoś to przetłumaczyć, jednak nie brzmiało to logicznie i bez większego sensu. Wtedy sięgnęłam po pomoc biura tłumaczeń. Lokówka zbyt długo mi nie służyła, ale za to tłumaczenie było w porządku, dlatego polecam i zachowam sobie ten kontakt na przyszłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-03-2018, 12:33
DanielaMT77 DanielaMT77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 82
Domyślnie

Ja od siebie mogę polecić usługi firmy http://www.verbo.com.pl Jest to biuro tłumaczeń z Warszawy, ale działają na terenie całej Polski. Do nich możecie zgłaszać się praktycznie z każdym tekstem i dosłownie w każdym języku, nie tylko z tekstami po angielsku, czy też tłumaczonymi na angielski z polskiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.