kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-07-2018, 11:17
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Bardzo dobrym sposobem na ogrzewanie domu jest montaż pompy ciepła Wrocław http://geo-energia.pl/pompy_ciepla.html ta firma oferuje takie pompy ciepła Wrocław w bardzo dobrej kategorii cenowej. Dzieki montażu pompy ciepła Wrocław twoje ogrzewanie będzie bardzo wydajne przy bardzo niskich kosztach. Więc jezeli masz gazówke to radze się zastnowić nad zmianą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 14-08-2018, 19:21
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

Pompy ciepła tanie nie są. My mieliśmy wyliczenia na pompę ciepła wraz z całą podłogówką na jakieś 60 tysięcy. Pompa ze zwykłymi kaloryferami też działa ale nie tak wydajnie. A podłogówka też sporo kosztuje. Liczyliśmy i liczyliśmy i mamy panele na podczerwień od Eco Partner. Biorąc pod uwagę koszty instalacji i eksploatacji, to te dwa systemy zrównają się kosztowo po 20 latach dopiero. Pytanie czy pompa ciepła po 20 latach będzie jeszcze działać. Panele nie mają części mechanicznych, wiec będą trwalszym rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-09-2018, 18:52
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Co sądzicie o ogrzewaniu nadmuchowym? Na pewno dużym komfortem jest to, że taki system http://problast.com.pl/ oferuje zarówno ogrzewanie powietrzem, wentylację oraz klimatyzację. Nie trzeba więc instalować wszystkiego z osobna. Ciekawa jednak jestem jak to wygląda w praktyce, czy ktoś z was zdecydował się na tego typu rozwiązanie w swoim domu? Nie wyobrażam sobie standardowego ogrzewania w swoim nowym domu, więc szukam nowoczesnych rozwiązań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-10-2018, 20:57
lilija lilija is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Kominek to fantastyczna sprawa! Rozświetla mi jesienne ciemności i ogrzewa moje serce w zimowe dni. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad kupnem jakichś gadżetów i akcesoriów do niego. Znalazłam stronę https://www.galeriakominkow.pl/produ...powietrza.html ,ale jest tam taki bogaty wybór, że nie umiem się zdecydować. Czy ktoś zna się na tym i może mi coś doradzić w tej kwestii?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-12-2018, 20:04
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Kominek, tak - ale jako dodatkowe źródło ciepła, lub może nawet bardziej taka trochę fanaberia a jeśli chodzi o najlepszy system ogrzewania to tylko pompa ciepła od sprawdzonej firmy, np. http://dimplex.pl/, żeby działała bezawaryjnie i się szybko zwróciła. Oczywiście najlepiej w połączeniu z podłogówka, bo wtedy jest najwydajniejsza, a tym samy jeszcze tańsza w użytkowaniu niż z grzejnikami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-12-2018, 21:11
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Wydaje mi się , że teraz opłaca się zainwestować w pompy ciepła w domu. Nowoczesne technologie są tanim rozwiązaniem i bardzo praktycznym. Pompy ciepła Wrocław wydają mi się fajną propozycją, może akurat wam też się spodobają. Warto wykorzystywać nowoczesność w budownictwie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-08-2019, 15:54
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Teraz jest tyle możliwości jeśli chodzi o ogrzewanie domu, że głowa mała/ Zajrzyj sobie chociażby tutaj https://odnawialni.com.pl/ Znajdziesz tam bardzo dużo artykułów na temat ogrzewania. Moze akurat dzieki nim wybierzesz ogrzewanie do swojego domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-09-2019, 19:56
Jeanna98 Jeanna98 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli szukasz rozwiązań ekologicznych, to warto zainteresować się takimi tematami jak fotowoltaika, pompy ciepła czy biopaliwa, takie jak pellet. Ja ogrzewam akurat tym ostatnim i to też jest ekologiczne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 15-10-2019, 13:49
Henryk766 Mężczyzna Henryk766 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

Każda osoba w inny sposób ogrzewa dom. Natomiast ja kupuje pellet od producenta Pellet Tarskol. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ producent ten posiada naprawdę dobrej jakości materiały opałowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-11-2019, 13:32
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

My mamy bufor i ogrzewanie podłogowe. Grzejemy prądem i wychodzi nas całkiem korzystnie. Jedyne co to na wypadek awarii zabezpieczyliśmy się agregatem. Mąż zamówił kruzera i teraz przynajmniej możemy spać spokojnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.