kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 06-09-2017, 12:15
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Naturalne sposoby są bardzo skuteczne w niektórych przypadkach. Czasem jednak nie działają , tak jak w moim przypadku i muszę wspomagać się lekami. Zanim kupię w aptece jakiś srodek przeciwbólowy sprawdzam co inni na jego temat piszą tutaj https://tomipomaga.pl/ tam znajdziecie opinie na temat różnego rodzaju leków oraz sami możecie dodać swoje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 08-09-2017, 15:04
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Pms

Dla mnie z kolei okres przedmiesiączkowy i miesiączkowy to jeden koszmar. Począwszy od obrzmienia wielu okolic ciała, a skończywszy na bólu głowy, czasem czuję jakby moje ciało rozpadała się na setki odrębnych części. Stosowałam różne leki przeciwbólowe, ale nie za bardzo pomagają. Naprawdę tych kilka dni w miesiącu jestem nie do życia i chciałam się Was poradzić przed kolejnym "koszmarkiem". Koleżanka podsunęła mi stronkę - http://www.castagnus.pl/ - z której wynika, że w złagodzeniu objawów PMS może pomóc joga. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 17-09-2017, 16:05
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

no mi niestety żadne naturalne jak i nienaturalne typu tabletki rozkurczowe nie pomagały. męczyłam sie z bardzo intensywnymi bólami i okropnym krwawieniem do 28. roku życia, aż wreszcie posluchalam ginekolog i zdecydowałam się na wkładkę levosert. po mscu wlasciwie okres juz sie uregulowal, a bol byl nie do porownania. w tej chwili po 2 latach na szczescie nie pamieta sie bolu, a jedynie zle wspomnienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 20-09-2017, 18:20
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja zaczęłam pić sok z aloesu ale moim głównym problemem nie były bóle miesiączkowe a same cykle, które były nieregularne. Ginekolog zalecił mi zakup Aqua-femin i parę innych suplementów diety ,których stosowanie wkońcu zaczęło przynosić efekty. W tej internetowej aptece https://eapteka.pl/kategorie/seks-i-...y-z-miesiaczka znalazłam wszystko co potrzebowałam i nie przepłaciłam. Zdrowie jest najważniejsze zwłaszcza gdy planujemy np dzidziusia, mnie już się to prawie udało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 27-09-2017, 17:41
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

ja miałam nie tyle co bolesne miesiączki to też bardzo obfite. Myślałam, że to normalne, ale jak poszłam do lekarza to on mi powiedział, żebym zaczęła przyjmować żelazo bo mogę się doprowadzić do anemii. Przepisał mi dicofer i teraz się wzmacniam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 27-09-2017, 23:22
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja mam takie fajne ziółka i suplementy na bóle i ogólnei na regulację gospodarki hormonalnej. Tutaj https://eapteka.pl/kategorie/seks-i-...y-z-miesiaczka znajdziecie wszystko w jednym miejscu. Mają fajne preparaty, które są przede wszystkim skuteczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 30-09-2017, 12:33
knedelka knedelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 24
Domyślnie

Ja mialam bardzo bolesne okresy.. tak silne ze ladowalam na pogotowiu na zastrzykach z ketonalu bo poprostu ubieralam. Lekarz zaproponowal mi tabletki antykoncepcyjne by hormony wyregulowaly mi te problemy. Dostalam tabletki belara i po dwoch miesiacach juz widac bylo poprawe Jestem przeszczesliwa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 29-10-2017, 11:00
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

to ja pamiętam od zawsze zwijałam się bólu podczas okresu, całe opakowanie tabletek przeciwbólowych szło, masakra to była, potem lekarka przepisała mi pigułki vines i nareszcie potrafię normalnie funkcjonować...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 07-11-2017, 08:50
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Najpierw trzeba sprawdzić skąd pochodzą te bóle, jakie jest ich źródło, czy wszystko jest okej. Moja Pani ginekolog Beata Chołys-Duszyńska najpierw zleciła dużo podstawowych badań i dopiero potem określiła mi przyczynę, przypisała odpowiednie leki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 16-11-2017, 13:56
pomponik's Avatar
pomponik pomponik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 7
Domyślnie

U mnie to było dość ciekawe, bo do ginekologa zaczęłam chodzić dosyć późno i przyznałam się do problemów z bolesnymi okresami. Zwykle było tak, że przez pierwsze 3 dni byłam nie do życia, ledwo się mogłam ruszać i za każdym razem miałam... wodospad, jeśli wiecie, o co mi chodzi. Lekarka dała mi do wyboru tabletki hormonalne albo łagodniejszy Aulin działający przeciwbólowo głównie na tą dolegliwość. Jako, że jestem bardzo niechętna do brania hormonów, bo czytałam i słyszałam o negatywnych skutkach ubocznych i stwierdziłam, że przy moich innych dolegliwościach są one dla mnie niewskazane, więc wybrałam Aulin. Powiem Wam, że gdybym wiedziała wcześniej o tym leku, to na pewno bym się nie skazywała na takie cierpienie i branie tony tabletek przeciwbólowych, które musiały mi uszkodzić żołądek przy takich ilościach, jakie brałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.