kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-05-2007, 00:30
yosi25 yosi25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 20
Domyślnie Kosmetyki do depilacji

Zastanawiam się nad zakupem kremu Veet (chyba tak się to pisze). Czy któraś z Was go używała? Po ilu dniach od depilacji odrastają włoski?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-05-2007, 13:27
Izu77's Avatar
Izu77 Izu77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 50
Domyślnie

Krem Veet jest świetny zdecydowanie polecam. W moim przypadku włoski odrastają po około 2 tygodniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-05-2007, 23:11
simonka simonka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 23
Domyślnie

A ja polecam depilator. Co prawda jednorazowo wydatek dość spory, jednak warto się skusić. Fakt, trochę boli sam zabieg, ale za to nie ma kłopotu z szybkim odrastaniem włosków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-05-2007, 13:34
Madzia73 Madzia73 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 55
Domyślnie

Kolejne depilacje bolą znacznie mniej - używam depilatora już od paru ładnych lat i naprawdę nie boli, trzeba tylko "wyczaić" odpowiednią długość włosków - jak są za długie, to boli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-02-2009, 11:39
Anitqa Anitqa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 4
Smile Depilacja metody

Chcialabym "odgrzać" ten temat i zapytać o inne metody depilacji. Do tej pory stosowałam wosk bo wolę długotrwałe efekty, ale teraz bardzo poważnie zastanawiam sie nad laserem. Czy ktoś coś wie na ten temat? jakieś opinie? sugestie, rady?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-02-2009, 11:45
Ike i s-ka Mężczyzna Ike i s-ka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anitqa
Chcialabym "odgrzać" ten temat i zapytać o inne metody depilacji. Do tej pory stosowałam wosk bo wolę długotrwałe efekty, ale teraz bardzo poważnie zastanawiam sie nad laserem. Czy ktoś coś wie na ten temat? jakieś opinie? sugestie, rady?
Pomoc znajdziesz w tym artykule:
http://kobieta.interia.pl/uroda/news...a,1258792,1645

Jak Ci się podoba?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-02-2009, 12:54
Anitqa Anitqa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 4
Domyślnie

Kurczę myślałam o tym, właśnie słyszałam wiele opinii na ten temat. Moja przyjaciółka sobie robiła bikini i jest zadowolona, teraz wybiera się na depilacje nóg żeby zdążyć przed latem... Myślę czy nie iść z nią na taki zabieg, ale wole pozbierać opinię i rozważyć wszystkie za i przeciw

Ike- dzięki za linka fajny tekst
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-09-2010, 22:03
kacha262 kacha262 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 7
Domyślnie

Ja przez cały rok korzystam z depilatora- już nawet przyzwyczaiłam się do tego wstrętnego bólu, ale on chyba też zależy od dnia- czasem prawie nie czuję, czasem czuję bardzo każdy włosek. Ale polecam także te kremy do depilacji VEET , używam ich czasem w celu "osłabienia" tego wstrętnego nożnego zarośla !! odrastają zdecydowanie cieńsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-10-2012, 13:29
juliam juliam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Posty: 23
Domyślnie

Kremy do depilacji na mnie nie działają. Włoski odrastają jak po żyletce(czyli po dniu), a muszę się namęczyć, żeby wszystkie dokładnie usunąć. Depilator to dla mnie najlepsze wyjście, ale mi odrastają po nim po tygodniu już. Niestety. Na depilacje woskiem więc się nie wybieram. Szkoda mi kasy, raz na tydzień musiałabym chodzić.
__________________
Moja znajoma: może komuś się przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-12-2012, 13:10
asterka asterka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 14
Domyślnie

Też właśnie zastanawiam się nad wyborem kremu do depilacji. Wstępnie przeglądam różne apteki i sklepy internetowe, tu znalazłam kremy do depilacji który możecie obecnie polecić? Wstępnie myślałam o Ziaja
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.