kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 29-05-2017, 17:33
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

To od Ciebie zależy gdzie chcesz mieszkać. Ja myślę o mieszkaniu z http://www.poziom.waw.pl/topograficzna/lokalizacja Dom zdecydowanie nie jest dla mnie. Za dużo obowiązków się z nim wiażę a w mieszkaniu jakby nie patrzeć nie wiele trzeba robić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 18-07-2017, 16:05
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

To jest rozterka niejednego z nas. Co będzie wygodniejsze i bardziej przyszłościowe? Są też osoby które zmagają się z problemem sprzedaży domu lub mieszkania ale wtedy można je komuś wynajać i na bieżąco na tym zarabiać. Ale jak znaleźć godnego zaufania wynajmującego i poradzić sobie z całą masa spraw z tym związanych? Wystarczy zgłosić się do odpowiedniego biura nieruchomości. Niewątpliwie jednym z najbardziej doświadczonych w zarządzaniu wynajmem, jest biuro z ofertą na gramat.pl/zarzadzanie-najmem. Z nimi korzyści płynące z takiego najmu będą rosły z dnia na dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 24-07-2017, 21:45
dana78 dana78 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 74
Domyślnie

Moim zdaniem warto zainwestować w nieruchomości. Teraz takie inwestycje są modne. Czytałam o nich dużo na; http://wealth.pl/inwestycje-alternat...-nieruchomosci . Sprawdzają się ekstra. Inwestycja czasem taka potrafi się zwrócić o drugie tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 25-07-2017, 08:23
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Przez wiele lat marzyłam, żeby zamienić mieszkanie na dom. W końcu sie udało i jestem jak najbardziej zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 27-07-2017, 00:49
hranzoo hranzoo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1
Domyślnie

Zdecydowanie mieszkanie, ale przestronne i nowoczesne. PRzynamniej ja lubię taki styl Strasznie podobają mi się te mieszkania: https://www.facebook.com/Apartamenty...5743556897444/ od Budimexu, odbiór w przyszłym roku, okolica przepiękna! Jedna z najbardziej lubianych przeze mnei części Łodzi. Chyba się zdecyduje na to mieszkanie. Jak myślicie, brać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 27-07-2017, 08:21
Postaciowy242 Postaciowy242 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1
Domyślnie

Zdecydowanie mieszkanie, dom w teorii jest super a w praktyce musimy się nim zajmować a gdy czasu jest mało to nie jest to zbyt proste.
__________________
płyty poliamidowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 27-07-2017, 10:52
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Zawsze to jest coś za coś. Ja tam nie mam problemu, jeśli idzie o zajmowanie się domem. A przynajmniej nie muszę się przejmować sąsiadami - mogę np. puścić muzę na cały regulator i nikt mi złego słowa nie powie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 29-09-2017, 19:04
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Zdecydowanie dom. Komfort mieszkania w budynku jednorodzinnym jest bezcenny. Możesz zdecydować się na dom w stanie deweloperskim. Popatrz na ofertę Amaro Investment z Zielonej Góry. Piękne te domy. Fajne lokalizacje, ciekawe projekty. Według mnie to dobra opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 07-10-2017, 21:26
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Lepiej przejrzeć takie ogłoszenia np na wynajem luksusowych mieszkań kraków Ja mieszkam na ul. Sarego i uważam że to było dobre rozwiązanie - okolica cicha, spokojna i przyjazna. Mieszkanie dobrze zaaranżowane, warte swej ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 09-10-2017, 21:36
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja mieszkam w mieszkaniu, ale chcę kupić dom i wynajmować go turystom. Na tej stronie http://www.russjan.com/gdansk-domy,21,pl.html znalazłam świetną ofertę domu w Gdańsku. Nieruchomośc znajduje się w genialnej lokalizacji, ma podwyższony standard, nie musiałabym jej od podstaw remontować i zaoszczędziłabym kupe pieniędzy i czasu. Tylko ta cena, która do najniższych nie należy, ale mam nadzieje, że chociaż minimalnie mi opuszczą cenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.