kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-02-2018, 13:06
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie Bielizna

Cześć. Ja odwiedzam różne sklepy, czy to na allegro czy po wyszukiwaniu w Google, choć to drugie rzadziej, bo wiem, że pojawiają mi sie tylko w kółko te same, reklamujące się w sieci strony. Na teraz to rozważam zakup na stronie Gaia.com.pl , bo spodobał mi się jeden półusztywniany model . Znacie ten sklep? Jak go opiniujecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-02-2018, 00:29
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Staram się kupować bieliznę wyłącznie w sprawdzonych miejscach. Gdy zamawiam ją przez internet, sprawdzam wcześniej opinie o danym sklepie. Super bieliznę można znaleźć w sklepie Kinga - w jego ofercie poza bielizną można również znaleźć koszule nocne...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-03-2018, 13:00
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Chyba każda z nas ma swoje ulubione miejsce gdzie kupuje bieliznę Jeśli jesteście z Warszawy to polecam wybrać się do Lady's Place ( znajdziecie ich przy stacji metra centrum ). Tam po raz pierwszy skorzystałam z pomocy profesjonalnej brafitterki, idealnie dobrała mi bieliznę, w której w końcu czuje się swobodnie. No i sama bielizna jest bardzo ciekawa i dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-03-2018, 10:25
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja kupuję tylko online. W sklepach stacjonarnych jest mały wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 13-03-2018, 18:13
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

Akurat Lady's Place jest moim zdaniem świetnie wyposażony No i mają ogromny wybór bielizny i biustonoszy w większych rozmiarach a już np w takich sieciówkach z kupnem większych miseczek może być problem Poza tym akurat jeśli chodzi o bieliznę to wolę ją najpierw przymierzyć Takie zakupy na oko nigdy się u mnie nie sprawdzały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 14-03-2018, 02:41
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Zastanawiam się, czy bielizna erotyczna męska to dobry pomysł. Czytałam trochę na ten temat i może to wpłynąć odrobinę na wyobraźnię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 14-03-2018, 22:31
angie2 angie2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja najczęściej kupuję w sieciówkach, a jaką to zależy od mojego nastroju
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 23-03-2018, 19:27
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A czy ktoś z was zaglądał już do sklepu internetowego gaia.com.pl? Bo z tego co mi wiadomo to tam można znaleźć naprawdę świetne biustonosze w najróżniejszych rozmiarach, nawet na naprawdę spory biust. Co fajne oferują prześliczne staniki z koronkami, ładnymi wstawkami. Zdecydowanie taki biustonosz nie tylko zapewni idealny komfort, ale podkreśli kobiece walory. Moim zdaniem warto tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 07-05-2019, 11:41
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja zazwyczaj bieliznę kupuję sobie przez internet Ostatnio na przykład zamówiłam sobie na stronie https://mewa24.pl/379-koszule-nocne-damskie bardzo ładną koszulkę nocną do spania Wcale dużo za nią nie zapłaciłam, więc tym bardziej miło mnie zaskoczyła jej wysoka jakość Jeśli szukacie fajnej bielizny nocnej, to polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-05-2019, 08:50
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Bardzo duży wybór bielizny można znaleźć w internecie. Wszystko więc można zamówić bez wychodzenia z domu. Polecam na przykład rzucić okiem na takie body: https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Body-220.html. Moim zdaniem powinny się znaleźć w szafie każdej kobiety.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.