kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-04-2013, 13:03
nowa nowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Posty: 12
Domyślnie Ubezpieczenie / opieka medyczna dla dziecka

Jestem w 3 miesiącu ciąży. Na razie nie mam na szczęście większych problemów zdrowotnych, ale chciałabym zadbać dobrze o swoje dziecko. Jak mam wyłącznie liczyć na państwową służbę zdrowia, to jestem przerażona. Już mi koleżanki opowiadały, ile miały kłopotów przez ten polski nfz. Zastanawiam się nad jakąś prywatną opieką medyczną, na razie chociaż dla mojego dziecka, w przyszłości jakby sytuacja finansowa była dobra to i dla całej rodziny. Czy któraś z was korzysta może z jakiegoś prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego czy opieki medycznej? chodzi mi o tego typu usługi jak opieka medyczna dla dziecka - widzę, że jest to popularne rozwiązanie ostatnio, przeglądam oferty różnych firm i porównuje. Dość korzystnie wygląda Medicover, korzystałyście może z takich usług medycznych? Jeśli tak to zapraszam do dyskusji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-02-2016, 13:04
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Też korzystam z prywatnej opieki medycznej i jestem ubezpieczona w https://www.allianz.pl/ubezpieczenia...tne,33717.html . Nie wiem, czy miałabym na tyle cierpliwości, żeby korzystać z państwowej służby zdrowia, bo czasem trzeba czekać wiele miesięcy na wizytę u lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-04-2017, 21:40
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

Ja widziałam wiele fajnych ofert na ubezpieczenie na życie w firmie; http://www.viennalife.pl . Mają wiele produktów różnorodnych do zaoferowania, każdy znajdzie coś dla Siebie wyjątkowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-05-2017, 23:15
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Dobrym ubezpieczeniem jest to oferowane przez Raiffeisen Polbank, jestem zaskoczona bo naprawdę ich ubezpieczenie na życie jest bardzo dobrze pomyślane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-05-2019, 22:18
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Dzisiaj mamy szereg różnorodnych ofert ubezpieczalni. Mamy ubezpieczenie życia opole, mieszkaniowe, komunikacyjne, firmowe etc. Jednak dobrze jest je wszystkie ze sobą porównać, żeby mieć przekonanie, że się dokonło właściwego wyboru. W tym może pomóc firma Ubezpieczeniowi.

Ostatnio edytowane przez Bambi89 : 31-05-2019 o 05:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-10-2019, 09:41
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Są teraz takie różne ubezpieczenia, które też bliskich mogą objąć. Bo to, że warto się ubezpieczyć to dla mnie wręcz oczywiste. Ja nad takim ubezpieczeniem na życie https://cuk.pl/ubezpieczenia/zdrowie...zenie_na_zycie się zastanawiam. Dobre warunki, korzystne jak najbardziej. Zawsze z takim człowiek spokojniejszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-10-2019, 15:30
Puka87 Puka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 111
Domyślnie ubezp

nie polecam restauracji magdy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-10-2019, 17:39
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 334
Domyślnie

Dobrze jest wykupić sobie dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, tak na wszelki wypadek. Ja wykupiłem swoje rok temu, w tej https://www.mfind.pl/ porównywarce którą wam polecam. Mają wielu ubezpieczycieli w bazie, szybko można znaleźć najkorzystniejszą dla siebie ofertę ubezpieczenia. Można dużo zaoszczędzić dzięki temu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-10-2019, 15:42
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Odpowiednio dobrane ubezpieczenie na życie z pewnością się przyda, a dodatkowo dostęp do krajowego programu zdrowotnego w którym masz dostęp do prywatnej służby zdrowia za 49 zł miesięcznie bez potrzeby czekania w kolejkach na przyjęcie do lekarza czy badania. https://cuk.pl/porady/czym-jest-kraj...gram-zdrowotny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-11-2019, 15:41
larkin.dayne larkin.dayne is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

Można zdecydować się na ubezpieczenie, z którego główne korzyści będzie czerpało właśnie dziecko. Jest to forma oszczędnościowa, odpowiednia dla rodzin z dziećmi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.