kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 31-10-2018, 12:31
Terka Terka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

zgadzam, się nic nie zastąpi odpowiedniej diety i treningu. Ja jeszcze dorzucam sobie taki suplement na niepodjadanie i jest super! https://inwazjazdrowia.pl/apetistin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 01-11-2018, 10:42
SteffAnja SteffAnja is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 82
Domyślnie

Takie połączenie to oczywiście podstawa. Warto też wspierać sie blogami takimi jak https://kuźnia-zdrowia.pl/jak-pozbyc-sie-wody-z-organizmu/ Maja tam bardzo dużo dawkę wiedzy na temat diet i zdrowia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 06-11-2018, 11:30
eoweow's Avatar
eoweow eoweow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 5
Domyślnie

A co z suplementami diety? Co byście polecali w tym zakresie? Uważacie, że oferta viridian nutrition będzie ok?
__________________
Jesteś urodzony, by zwyciężać, jednakże, aby być zwycięzcą, musisz zaplanować zwycięstwo, przygotować się do zwycięstwa i oczekiwać zwycięstwa – Zig Ziglar
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 11-03-2019, 11:39
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Ja też usiłuję walczyć z moją sylwetką i odżywianiem. Nie mam problemów z treningami, ani trzymaniem zdrowej diety, jednak moją największą zmorą jest nocne podjadanie. Cały dzień staram się regularnie i zdrowo odżywiać, jednak wieczorami odczuwam głód i nie potrafię zasnąć, przez co bardzo często sięgam po różne przekąski Wiem, że przez takie zachowanie nie osiągnę trwałych rezultatów, dlatego proszę Was o rady. Macie jakieś sprawdzone sposoby na nocne podjadanie? Z góry dziękuję!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 31-03-2019, 17:17
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja wam dorzuce wodę ogórkową. Zobaczcie tu https://nianio.com.pl/woda-ogorkowa-...e-wlasciwosci/ Prosta w przygotowaniu i ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Powinno się pić litr dziennie. Wspomaga odchudzanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 01-04-2019, 07:44
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Ja musiałam się przestawić przede wszystkim z podjadaniem w dzień, no i było ciężko, dopóki nie zaczęłam jeść regularnych posiłków. No i wtedy poszło już znacznie lepiej. Ja jestem na posiłkach od Diet4u, które naprawdę dostarczają mi tyle, ile powinny, że nie odczuwam głodu między posiłkami i nie w głowie mi wtedy podjadanie już. Po prostu nie mam na to miejsca w moim brzuszku Może po prostu u Ciebie kolacja powinna być bardziej sycąca?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 01-04-2019, 18:21
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Przy odchudzaniu warto pamiętać nie tylko o ćwiczeniach i dobrej diecie ale i odpowiedniej bieliźnie wspomagającej. Ja noszę taką od orirose http://orirose.pl/ naprzemienne antycellulitową i korygującą,które dają świetne efekty. Udało mi się zrzucić nie tylko kilogramy ale i dokładnie uformować sylwetkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 02-04-2019, 11:13
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Zastanawiam się nad dietą,którą warto stosować dla chorych na łuszczyce. Mój mąż ma taki problem i bardzo zalezy mi na tym,aby mu pomóc. Co sądzicie o tym https://www.nowafarmacja.pl/blog/die...-nalezy-unikac ? Proszę o opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 02-04-2019, 16:51
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 234
Domyślnie

A kto z was praktykował już dietę pudełkową? Macie jakieś w tym kierunku doświadczenie? Właśnie znalazłam stronę www.dietly.pl poprzez którą można znaleźć firmę cateringową, która dostarcza pod wskazany adres zdrowe i dobre posiłki dietetyczne. Zastanawiam się czy nie postawić na taką dietę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 04-04-2019, 10:07
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Ja jestem na diecie pudełkowej od Diet4U i bardzo sobie chwalę. Najważniejsze, że posiłki są zdrowe i smaczne, a ja już nie muszę się przejmować gotowaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.