kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-06-2021, 11:25
ana ana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 12
Domyślnie Gastronomia

Myślę nad tym, by założyć firmę cateringową, ktoś z was ma może jakieś porady?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-06-2021, 12:48
Fiolka Fiolka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

Pewnie,warto zaopatrzyć się w dobrej jakości sprzęt,byś szybko i sprawnie mógł rozwijać swoją pasję i serwować klientom na prawdę dobre,smaczne i wartościowe posiłki.
W twojej firmie nie powinno zabraknąć dobrej jakości garnków,patelni,ale też małego AGD jak smeg toster https://www.ceneo.pl/Tostery/p:Smeg.htm czy mikser.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-06-2021, 16:10
langworth.renee's Avatar
langworth.renee langworth.renee is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 3
Domyślnie

Takich firm jest już wiele, musisz mieć naprawdę dobrze napisany biznesplan!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-07-2021, 09:52
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

My postawiliśmy, jeśli chodzi o sprzęty do restauracyjnej kuchni, na najwyższą jakość. Stąd wybór np. zmywarki od Winterhalter. Nie żałuję inwestycji. Nic lepszego byśmy nie znaleźli. Ich zmywarka kapturowa jest genialna, prosta w obsłudze, domywa jak marzenie, zapewnia 100% sterylizacji naczyń. Jakbym miała kupować jeszcze raz, to tylko tę markę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-07-2021, 01:17
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

To świetnie, że chcesz otworzyć własny biznes gastronomiczny! Jeśli poszukiwałabyś miejsca, w którym mogłabyś zaopatrzyć się w niezbędne urządzenia gastronomiczne, kliknij tutaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-07-2021, 10:03
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Jeśli chodzi o sprzęt, to na pewno warto sobie w takim razie sprawdzić Invest Horeca. Niewątpliwie można się tam kompleksowo wyposażyć. Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb i oczywiście profilu działalności. Myślę, że akurat z taką pomocą pójdzie to również u Was sprawnie i co również ważne za naprawdę rozsądne pieniądze. Pozdrawiam i udanego biznesu z branży Horeca Wam życzę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-07-2021, 10:53
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Ale wiecie... Sprzęty lubią się psuć, dlatego warto byłoby znaleźć firmę, która ma electrolux części zamienne czy do innych firm. Z tego co wiem firma Horeca Parts oferuje najlepsze części do najpopularniejszych maszyn gastronomicznych. Może do nich warto byłoby się zgłosić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-07-2021, 21:56
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

A ja bym chciała polecić Wam z wyposażenia do restauracji, bardzo dobrą i sprawdzoną firmę od przemysłowych zmywarek. @Berry już o tym pisała wyżej. Firma nazywa się WINTERHALTER. Ja sama mam w swoim bistro ich model podblatowy. Sprawnie działa już prawie rok. Intuicyjna w obsłudze, z niskim zużyciem wody i energii, domywa świetnie (zwłaszcza, jak się dokupi chemię od Winterhalter). No generalnie klasa sama w sobie. Polecam bardzo!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-07-2021, 11:32
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Wiadomo, że nie da się prowadzić szeroko pojętej gastronomii bez odpowiedniego, profesjonalnego wyposażenia. W zależności od charakteru firmy trzeba dobrać najbardziej odpowiednie i przydatne. W moim przypadku urządzenia chłodnicze to w sklepie gastro mocni znalazłam takie właśnie, jakie są mi niezbędne. Akurat zapewnienie odpowiednich warunków chłodniczych jest bardzo ważne, dlatego sprzęt powinien być wysokiej klasy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-07-2021, 16:28
Kaszakinas Kaszakinas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 4
Domyślnie

A wy co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.