kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 01-09-2019, 09:14
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Polecam wam wszystkim bardzo serdecznie tą stronkę: https://www.top-supplementen.nl na której znajdziecie mnóstwo bardzo przydatnych, a przede wszystkim rzeczowych informacji w kwestii diety i nie tylko. Polecam wam sprawdzić na własną rękę, bo moim zdaniem warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 02-09-2019, 13:45
nwkagnieszka nwkagnieszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 23
Domyślnie

Ja osobiście kocham podróżować i jak chcę się dowiedzieć czegoś o wakacjach, podróżowaniu etc. to szukam na tej stronie http://jedziemydookola.pl/. Są tam mega interesujące rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 09-09-2019, 14:23
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Jak zawsze w okresie wiosenno-letnim myślimy o zrzuceniu zbędnych kilogramów. Niektórym się to udaje, innym nie. Czasami mimo utraty wagi po kilku miesiącach wracamy do poprzedniego stanu rzeczy i tak w kółko. A wszystko przez to, że odchudzanie moi drodzy zaczyna się w głowie https://primalife.pl/style/jak-zacza...c-sie-do-diety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 10-09-2019, 11:37
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Mi w tym roku w końcu udało się schudnąć i podczas wakacji w końcu czułam się swobodnie Ale nie osiągnęłam tego samodzielnie, korzystałam z pomocy pani Olgi Rymkiewicz. Ma doświadczenie, wiedzę i rewelacyjne podejście do pacjentów. Rozbudowana oferta, niewygórowane ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 20-09-2019, 23:54
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Oooo , też mam super wrażenia po wizycie u Pani Olgi Rymkiewicz,specjalistka jak ich niestety mało, bardzo dobre podejście do podopiecznego. We współpracy z Panią Olgą udało mi się schudnąć prawie 20 kg. Gdzie, kiedy sama próbowałam,nigdy bym nie osiągnęła takiego wyniku.

Ostatnio edytowane przez kiki998 : 23-09-2019 o 20:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 16-09-2021, 19:54
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

W takim razie jeżeli zdrowa, smaczna i świeża dieta to według mnie zdecydowanie dieta bulionowa na któej będziecie mogli liczyć zarówno na wyjątkowe smaki, różnorodne menu na cały tydzień, wsparcie dietetyka i także terminową dostawę. W diecie otrzymuje się 3 posiłki klasyczne, bazujące na samych zdrowych składnikach oraz dwa, długo gotowane buliony z wyselekcjonowanych mięs, które są ważnym elementem tego sposobu żywienia. Natomiast w soboty i niedziele, najlepsi szefowie kuchni serwują same buliony
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.