kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-06-2020, 07:56
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

W przypadku skóry atopowej bardzo ważne jest odpowiednie nawilżanie. W związku z czym na pewno dobrym pomysłem będzie postawienie na kosmetgyki konopne z https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 . Ich skład jest naprawdę zachęcający, a co więcej mogą je z powodzeniem stosować także dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-07-2020, 09:25
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Uważam, że dobrym produktem są kosmetyki od HERMZLAB. Np. ich żel do ciała na AZS - https://hermzlabs.pl/collections/fro...ody-wash-500ml to super produkt. Naturalny skład, dobrze odżywia i nie powoduje swędzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 19-08-2020, 15:52
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

U mnie bardzo przysłużyła się seria Atopis Novaclear. Kosmetyki z fajnym składem, delikatne, dobrze natłuszczają, chronią i działają kojąco na podrażnioną skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-08-2020, 11:22
hyatt.watson hyatt.watson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 6
Domyślnie

Trzeba ostrożnie dobierać kosmetyki do takiej cery, ponieważ jest ona bardzo wrażliwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 18-10-2020, 13:05
Elen Elen is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 57
Domyślnie

Na pewno warte polecenia są kosmetyki Solverx, linia Atopic, które są dedykowane dla skóry z tego typu problemami. Wejdź na stronę internetową, oferują szeroką gamę dermokosmetyków, które zawierają naturalne składniki i działają kojąco na skórę. Polecam z własnego doświadczenia, ale też w internecie znajdziesz sporo pozytywnych opinii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-10-2020, 10:12
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Przypadkiem ostatnio trafiłam na taki żel do ciała na AZS - https://hermzlabs.pl/collections/fro...ody-wash-500ml . Kupiłam, bo Pani w aptece doradziła mi tę markę. W składzie ekstrakty i olejki roślinne, co mi się podoba, bo to naturalny produkt. No i dobrze domywa + nie powoduje swędzenia po wyjściu spod prysznica. Myślę, że mogę Wam polecić, bo sama od lat borykam się z AZS i nie kupuję byle jakich kosmetyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 23-11-2020, 08:50
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 586
Domyślnie

Mój dermatolog przepisuje mi leki recepturowe i realizuję swoje recepty właśnie w DOZie. Jestem bardzo zadowolona z tych produktów, znacznie poprawiła mi się kondycja skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-12-2020, 11:15
Elena Elena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 26
Domyślnie

długo bardzo szukałam odpowiednich środków do pielęgnacji i dużo różnych przetestowałam. Obecnie stosuję emolienty exomega control i już wiem, że są one stworzone dla mnie. Zarówno do mycia jak i do smarowania. Bardzo sprawdza się u mnie balsam nawilżający, który działa kojąco na suchą skórę oraz łagodzi uczucie swędzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-01-2021, 15:59
MalaMi1 MalaMi1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 176
Domyślnie

Na problemy ze skórą tylko klinika ESDERM. Mi bardzo pomogli, a miałam okropną cerę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 31-01-2021, 15:51
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Z kosmetyków na co dzień polecam np. żel do mycia na AZS ale od mojej sprawdzonej marki https://hermzlabs.pl/collections/fro...ody-wash-500ml . Idealny do codziennego stosowania, nie podrażnia i nie powoduje ściągnięcia skóry. W końcu po kąpieli moja skóra nie swędzi. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.