kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-09-2019, 00:04
Materna45 Materna45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam tanią aptekę na osiedlu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 01-10-2019, 12:26
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Ja tam kupuję czasami w aptekach stacjonarnych, a czasami online. Aktualnie chce zamówić sobie spray na rany octenisept. Słyszałam, że niezawodnie leczy rany, infekcje intymne, a także można go stosować na wiele innych przypadków. Jego zastosowanie jest wszechstronne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 02-10-2019, 22:31
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Ja powoli przekonuję się do aptek internetowych. Ostatnio trafiłam na octenisept spray i chyba zamówię dwa opakowania. Bardzo lubię ten lek, ma wiele zastosowań i jeszcze się na nim nie zawiodłam. Stosuję go m.in na otarcia, ból gardła i do walki z infekcjami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 03-10-2019, 09:37
wetlinka wetlinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 2
Domyślnie

siemka witajcie serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 09-10-2019, 16:30
Grzechu65 Mężczyzna Grzechu65 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 18
Domyślnie

Jeśli szukacie naprawdę dobrej apteki internetowej to polecam wejść na https://apteczkadziecka.pl i sprawdzić co ma do zaoferowania ta apteka. Muszę Wam powiedzieć, że w sklepach stacjonarnych nie ma aż tak dużego wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 23-10-2019, 18:09
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Najlepiej na początek sprawdzić apteki stacjonarne. Wtedy nie trzeba czekać na przesyłkę. W sieci jest również wiele innych stron firm, które zajmują się profilaktyką np. https://www.e-zikoapteka.pl/ Tutaj również możecie sprawdzić ofertę apteki ZIKO, którą bardzo polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 31-05-2020, 21:19
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Ja z kolei zaopatruję się w https://www.ziko.pl/apteki/warszawa/skarzynskiego-1/ Mają wszystko co potrzeba do takiej domowej apteczki. Właśnie uzupełniłam ją o nowe leki na przeziębienie, ale też różnego rodzaju suplementy i witaminy dla moich dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 15-07-2020, 23:40
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Ja oczywiście dbam o swoje zdrowie i przez wielogodzinną pracę przy komputerze staram się walczyć z codziennym zmęczeniem i znużeniem. Dlatego codziennie suplementację Magnez + B6 + D 200 IU od Biolane Pharm, który naprawdę fajnie na mnie działa. Przede wszystkim bogaty skład, duże dawki dla zapotrzebowania dziennego i jednocześnie rozsądna cena dlatego na swoim zdrowiu fizycznym jak i psychicznym nie powinniśmy oszczędzać, a suplementacja w długim przyjmowaniu przynosi bardzo dobre zmiany dla naszego organizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 16-07-2020, 00:21
franekiks3 Mężczyzna franekiks3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 4
Domyślnie

Byłem kiedyś świadkiem, jak facet zapytał w aptece o środki na potencję. Podziwiam za odwagę, ponieważ ja publicznie bałbym się takiej konfrontacji. Ja załatwiłbym to za pośrednictwem http://chntv.pl/ i namiarów na stronę, na której można złożyć zamówienie przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 08-08-2020, 09:49
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Jak apteka to tylko z sieci doz. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w aptekach tej sieci. Bardzo wygodne jest też to, że już jako jedni z pierwszych wprowadzili e-recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.