kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-12-2017, 09:30
lanmow lanmow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 17
Domyślnie Hosting

Jeśli szukasz dobrego, sprawdzonego i niezawodnego hostingu, zaufaj solidnym i renomowanym partnerom. Na http://rankinghost.pl/dhosting/ znajdziesz dobry hosting, którego parametry spełnią wszystkie Twoje wymagania i oczekiwania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-02-2018, 14:14
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Na rynku jest sporo firm świadczących usługę hostingu, warto przyjrzeć się kilku ofertom i wybrać najkorzystniejszą, ja tam robiłam i zdecydowałam się na https://www.sprintdatacenter.pl/. Taki hosting jak mnie interesował mieli w najlepszej cenie. Jestem zadowolona, wszystko działa jak należy, sprawny kontakt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-02-2018, 11:23
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Dokładnie. Warto porównać różne oferty hostingów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-05-2018, 12:12
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Na co zwracać uwagę przy wyborze firmy, która zapewnia hosting? Macie swoje doświadczenia? Wiem, że Hekko ma serwery, rejestrują domeny. I wszystko to dostaniemy bardzo szybko w odpowiednim dla nas pakiecie. Mają dość korzystne opcje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-09-2018, 18:03
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Tak jak już ktoś wcześniej zauważył, teraz jest wiele firm, które oferują hosting stron internetowych, warto więc porównać sobie oferty i wybrać najlepszą dla siebie. My bardzo tani hosting zamówiliśmy na eniteo/hosting, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą, bo mogliśmy też z ich strony liczyć na profesjonalne doradztwo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-09-2018, 20:36
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Według mnie naajalepszy hosting oferuje Hekko, a na pewno to hosting o najlepszym stosunku ceny do jakości. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę sprawnie działający support, na którego pomoc zawsze można liczyć

Ostatnio edytowane przez xiomer : 25-11-2018 o 21:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-11-2018, 23:10
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Jest teraz troche pakietow hostingu i mamy wlasnie rozne opcje. Trzeba sie w tym rozeznac i zobaczyc, co jest dla nas najlepsze. Taki http://projektbiznes.pl/artykuly/pla...ie-najlepiej// hosting latwo dzisiaj zalatwic dla swojej firmy i bedziemy mieli elastyczne mozliwosci. Trzeba wybrac lepszy pakiet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-09-2019, 13:33
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

A nazwe znacie? Ja tam zalozylam i hosting i domene i jestem zadowolona. Kiedys mialam inna firme ale ciagle cos sie zacinalo i ciagle jakies problemy. Tutaj przenioslam sie z pomoca ich infolini i jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-01-2020, 10:24
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Cytat:
Napisał Franczeska
A nazwe znacie? Ja tam zalozylam i hosting i domene i jestem zadowolona. Kiedys mialam inna firme ale ciagle cos sie zacinalo i ciagle jakies problemy. Tutaj przenioslam sie z pomoca ich infolini i jestem zadowolona
o tak, my mamy u nich wykupione hostingi i domeny i teraz wykupilismy jeszcze ta usluge Cloudbackup - naprawde wszystko dziala jak nalezy.

Ostatnio edytowane przez paulinabiedrowska : 27-01-2020 o 14:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-01-2020, 09:23
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Dobry i szybki hosting to podstawa. Jeśli prowadzi się działanośc i ma własną stronę internetową oraz pocztę to bardzo ważne jest aby wszystko działało nieprzerwanie i bez zarzutu. Szeroki wybór usług hostingowych oferuje firma Kru.pl . Na ich stronie znajdziecie szczegóły oferty. Mają różne pakiety do wybory - najtańszy hosting kosztuje 11,45 miesięcznie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.