kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 26-06-2017, 19:01
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

@beti14 mi też tabletki pomagały. Bywało jednak że o nich zapominałam, a odkad zaczelam współżyć problem stal sie bardzo powazny :/ niestety ale tryb życia jaki prowadze czesto wybijal mnie totalnie ze swiata, dlatego stwierdzilam ze skoro hormony mi pomagaja to zainwestuje w cos stalego i tutaj lekarz podsunął mi wkładki hormonalne levosert Nie musze sie martwić ani o silne krawienia, ani o bóle no i ewentualne zajście w ciąże mam pod kontrolą. Warto zapytać swojego lekarza jeśli tak jak ja lubicie zwyczajnie komfort niepamiętania o wszystkim
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 03-07-2017, 15:17
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Niestety ale nadal wiele osób myśli że wizyta u psychiatry łaczy się z tym, że jesteśmy wariatami. Niestety to bardzo myle podejście. Taki lekarz bardzo pomoże nam pomóc. Może po tym tekscie http://pch24.info/na/2705 , bardziej się przekonacie/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 04-07-2017, 23:57
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Hmmm... to może byc depresja lub problemy z tarczycą. Na Twoim miejscu umówiłabym się do endokrynologa np tutaj http://wilmed.pl/uslugi/endokrynologia/ i zrobiła badania. Sama mam niedoczynność i wiem jak wysokie TSH potrafi uprzykrzyć życie. Dzięki lekom nie jestem już taka nerwowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 25-07-2017, 10:26
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Koniecznie pamietajcie o suplementach. One są bardzo ważne jeśli chodzi o nasze zdrowie. Ja poznałam ostatnio ten http://biowitalni.pl/89-chlorella . Byłam w szoku, ze można coś tak pięknego stworzyć z alg. Algi chłoną substancje aktywne z otoczenia, dlatego tak kluczowe jest, by sięgać po chlorellę bio z kontrolowanych upraw ekologicznych- pamietajcie o tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 18-08-2017, 22:01
nkio nkio is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 25
Domyślnie

@beti14, ja miałam podobnie nastroje przed okresem to była gehenna, o bólach juz nawet nie wspomnę, bo to była tragedia.. Ginekolog na moje dolegliwości przepisał mi pigułki Vines, bo sa bardzo lekkie i mi pomogło..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 14-02-2018, 18:31
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Stres powoduje różne takie dziwne objawy. Czasem nie wiadomo, jak sobie z nim radzić.Może warto udać się do lekarza albo psychologa?. Niektórzy chwalą też suplementy jak np. włoski produkt relaxina panic, to ziołowy suplement wspomagający panowanie nad emocjami.

Ostatnio edytowane przez ada_90 : 16-02-2018 o 09:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 20-02-2018, 16:27
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Jeżeli chodzi o depresję to ja proponuję jak najszybciej udać się np tu Prywatny ośrodek terapii uzależnień Tu zostanie podjęte leczenie, odpowiednia diagnoza, leki i terapie - indywidualna z terapeutą lub grupowa. Ta trwa 8 tygodnia po 6 godz dziennie.
Po terapii chorzy wracają do zdrowia i znowu są pełni życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 01-03-2018, 09:45
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Ja miałam taki problem z PMS. Dramat! Poszłam do ginekologa i powiedziałam mu o tym, zapisał mi tabletki Vixpo 24+4. Biorę je od trzech miesięcy i widzę znaczną poprawę. Dużo lepiej się czuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 14-03-2018, 11:53
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie PMS i tabletki

A dla mnie z kolei jeszcze do niedawna kilka dni przed okresem stanowiło koszmar. Przede wszystkim z tego względu, że cierpiałam mocno i praktycznie pięć-sześć dni miałam wyjęte z życiorysu. W dodatku pracuję w miejscu publicznym, gdzie mam kontakt z klientami (bank) i co za tym, idzie, muszę liczyć się ze swoim wizerunkiem. Starałam się więc robić co miesiąc dobrą minę do złej gry, ale gdybym nie musiała, to bym nie chodziła nawet do pracy. przez wiele miesięcy szukałam optymalnego sposobu leczenia i w końcu udało mi się skorzystać z leku "castagnus". Nie wiem, czy słyszałyście o tym preparacie, ale pokrótce wyjaśniam. Chodzi mianowicie o tabletki, zawierające wyciąg suchy z owoców niepokalanka mnisiego , który okazał się bardzo pomocny. po raz pierwszy usłyszałam o nim od przyjaciółki jakieś pół roku temu. Postanowiłam zaryzykować, w końcu nic nie traciłam. Na razie objawy nie zniknęły, ale przynajmniej w znaczącym stopniu zostały złagodzone. Dzięki temu nadaję się w miarę możliwości do funkcjonowania. Jak by któraś z Was była zainteresowana, odsyłam tutaj - http://www.castagnus.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 26-04-2018, 06:19
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

U mnie zmienne nastroje były pierwszymi objawami menopauzy... Niestety nie są to jedyne objawy... Najgorsza jest suchość w pochwie i ból podczas stosunku, ktory czasem jest tak silny, że mi go uniemożliwia. Czytałam o sposobach leczenia tej przypadłości i trafiłam na tą ofertę http://doktorginekolog.pl/service/monalisa-touch/ . Możecie zerknąć i napisać mi co o niej sądzicie? Może któraś z Was leczyła się tą metodą?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.