kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-07-2016, 07:23
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie Zwyrodnienia od pracy przy kompie?

Zwyrodnienia od pracy przy kompie?
Po jakim czasie mogą się pojawić, jeśli niespecjalnie ćwiczę, ale jednak pracuję po10-12 godzin na siedząco?
Coś tam już wstępnie poczytałam na http://magazynfakty.pl/praca-siedzaca-a-bol-kregoslupa/ ale chciałabym jednak zasięgnąć języka od kogoś, kto lepiej w tym siedzi.

?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-08-2016, 20:47
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

ja mam 47 lat i bardzo bolał mnie kręgosłup, brałam arthroblock forte dwa razy taką kurację, jest lepiej, stawy jest zmęczony, maź zanika, trzeba ją uzupełniać czymś z zawartością kolagenu. Zwyrodnień raczej się nie nabawisz od komputera, ale warto dbać o stawy i kręgosłup.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-08-2016, 09:45
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Mnie już tez kręgosłup bardzo dokucza, sama nie wiem, co robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-04-2018, 21:43
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Trzeba dbać o zdrowie. Jak coś to w Krakowie mają doświadczonych rehabilitantów. Wystarczy szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org/ i wizyta jest już kilka dni później .Ja miałam problemy ze stawami i lekarz bardzo mi pomógł. Cały czas przechodzę leczenie ale jest ze mną coraz lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-05-2018, 16:19
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Najwyższa pora zmienić pracę. Można zawsze poszukac w internecie fajnych ofert. Trzeba mieć dobre CV. Ja najładniejsze Cv zrobiłam tutaj: szybkiecv.pl. Fajny kreator, szybko i łatwo się robi CV.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-06-2018, 20:47
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Bardzo ważne jest w jakiej pozycji siedzimy i czy mamy dobrze dopasowane siedzenie (fotel, krzesło). Warszawa ma dwa świetne gabinety masażu www.sanomedica.pl/oferta/masaz Podoba mi się, że mają bardzo różnorodną ofertę. Czasami chodzę tam na relaksacyjny, czasami wybiorę się na odchudzający Mojego męża wysyłam na masaż sportowy, ponieważ dużo trenuje i zdarza mu się zrobić czasem zbyt mocny trening. Taka forma terapii, jest moim zdaniem bardzo skuteczna. Na stronie bardzo dokładnie opisany jest każdy rodzaj masażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-06-2018, 18:39
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Od każdej pracy można nabawić się jakichś problemów zdrowotnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-06-2018, 09:18
ulka25 ulka25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 3
Domyślnie

Tak jak wyżej uważam, że każda praca niesie za sobą jakieś wady-nie ma opcji idealnej. Ważnym jest aby umieć sobie z tymi wadami radzić. Np. pracując przy komputerze dbać o oczy czy choćby wstawać raz na godzinę na 5 minut, od czasu do czasu iść na masaż https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/...czniczy-ZTJs33 Takie proste czynności naprawdę mogą pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-06-2018, 08:25
Antoska55 Antoska55 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 46
Domyślnie

Praca siedząca też potrafi być bardzo niebezpieczna dla naszego zdrowia, kręgosłupa i przede wszystkim stawów. Jeżeli tak pracujecie warto zadbać o odpowiednią profilaktykę, co jakiś czas wykonywać ćwiczenia w przerwach w pracy, możecie też postawić na produkty do wzmocnienia swoich stawów takie jak Flexidium 400 https://zyj-zdrowiej.pl/flexidium-40...naszym-stawom/ Warto interesować się tym zanim jeszcze coś wam się dzieje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-07-2018, 04:33
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Przy pracy przy komputerze nie trudno o zwyrodnienia kręgosłupa. Nie bez powodu przysługuje nam 5minut dodatkowej przerwy co godzina. Ja sama pracuje przy komputerze i mam duże problemy z kręgosłupem, które pogłębiają się z miesiąca na miesiąc. Zdecydowałam sie spróbować z rehabilitacją i mam nadzieje, że mi pomoże. Ofertę znalazłam tutaj http://rehab-gdansk.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.