kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-01-2020, 20:32
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

My mamy z OKNOPLAST Bardzo polecam, jestem zadowolona z jakości wykonania i z tego jak izolują. Komfort mieszkania totalnie się poprawił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-01-2020, 11:10
piotrtalikos Mężczyzna piotrtalikos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 14
Domyślnie

Niezależnie jakich okien szukacie to polecam wam sprawdzić wyceny tutaj - twoje-okna.com .Dlaczego?
Jeśli chcecie kupić okna naprawdę tanio to wyślijcie zapytanie i czekajcie na oferty. Nie trzeba wychodzić z domu, biegać po salonach sprzedaży. Wystarczy wysłać zapytanie i czekać na oferty. Później w zaciszu mieszkania wystarczy porównać ceny i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie pod kątem ceny i jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-01-2020, 18:42
Gosia12 Gosia12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 36
Domyślnie

A wybrałaś sobie już rolety ?Jeżeli nie to przy zmianie dekoracji mieszkania, postanowiliśmy ze siostrą wybrać
żaluzje Drewniane - https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html, świetnie wyglądają, a co ważne możemy sterować nimi z poziomu aplikacji na smartphonie. To duży plus dla nas. Nowoczesne rozwiązania z tradycyjnym drewnianym designem to coś świetnego. Zostawiam link do strony z której my zamawiałyśmy może znajdziecie coś dla Siebie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 29-01-2020, 23:50
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Ja dzisiaj trafiłam na okna producent i chyba skorzystam z oferty firmy Petecki. Ktoś z was zamawiał tam okna? Z tego co wiem produkują nowoczesne okna najwyższej jakości. Ceny okien są bardzo przystępne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-03-2020, 18:41
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja tak jak noemi mam również z Oknoplast okna wykonane z PVC i jestem zadowolona. Jednak pozwolę sobie napisać nieco więcej. Okna tej firmy polecili nam znajomi i wcześniej też sobie sprawdziliśmy oferty 2-3 innych firm. Oknoplast wypadł najlepiej z naszych porównań ale opinia znajomych była dla nas decydująca. Widzieliśmy jak okna tej firmy wyglądają u nich po kilku latach, jak izolują. Jakość odpowiadała nam bardzo dlatego nie wahaliśmy się. Sprawdźcie sobie tego producenta, mają aktualnie promocję 10% bo na Facebooku mi się dzisiaj wyświetliło nawet. To duży rabat przy takiej inwestycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-03-2020, 11:51
annalu13 annalu13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 87
Domyślnie

Ja ostatnio zamówiłam okna z okna pcv piotrków trybunalski.
Montaż okien przebiegł bardzo szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-03-2020, 14:26
Wojtek412 Mężczyzna Wojtek412 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli zamierzaliście wymienić okno to wstrzymajcie się z tą decycją. Można kupić inteligentną folię, którą przyklei się na szybę. Na stronie internetowej https://sonte-poland.pl/realizacje.html znajdziecie informacje na temat tej folii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-03-2020, 09:46
annalu13 annalu13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 87
Domyślnie Rolety zewnętrzne kielce

Ja swoje rolety antywłamaniowe zamawiałam w rolety zewnętrzne kielce. Na prawdę warto zainwestować w takie rozwiązanie, najbardziej wygodna opcja!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 29-06-2020, 19:02
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

MI już dawno temu wymienili okna w bloku, z dobre 10 lat temu, ale teraz jednak zauważyłam że uszczelki się zużyły i trzeba by było je po prostu wymienić. Także w sklepie http://www.e-guma.pl/ kupiłam takie uszczelki gumowe. To jest bardzo ważne, żeby zwracać na to uwagę! Inaczej ciepło ucieka!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 02-07-2020, 07:20
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Gdybyś szukała rolet do domu to polecam ofertę tej firmy https://www.karnix.pl/rolety-marki-k...produktow.html Znajdziesz w niej rolety materiałowe, plisowane, rzymskie itd. U nas bardzo dobrze sprawdzają się rolety plisowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.