kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-07-2015, 16:51
Klaudisia22 Klaudisia22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie książki))

Ja obecnie zaczytuję się w tej powieści: W sieci.
Czasem jedno małe wydarzenie zmienia całe nasze życie, wywracając wszystko do góry nogami. Austin żyje szybko i intensywnie, służba w elitarnym Navy Seal dostarcza mu adrenaliny, a czas wolny wypełniają przelotne romanse. Pewnego dnia poznaje siostrę swojego najlepszego przyjaciela z oddziału, Brady’ego — i obiecuje się nią zaopiekować. Gwen pragnie w życiu tylko spokoju, szczególnie że właśnie udało jej się razem z córeczką uciec od męża sadysty.
Ta para różni się od siebie jak ogień i woda. Ich drogi szybko by się rozeszły, gdyby w życiu Gwen nie zaczęły się nagle dziać dziwne i niepokojące rzeczy, z którymi sama nie jest w stanie sobie poradzić. W tych ekstremalnych okolicznościach między dwojgiem tak różnych ludzi niespodziewanie rodzi się uczucie. Ale czy przetrwa tę ciężką próbę?
Trzecia odsłona bestsellerowej serii „Igrając z ogniem” raz jeszcze wciągnie Cię bez reszty. Fascynujące psychologiczne portrety bohaterów, narastająca atmosfera niebezpieczeństwa i nieoczekiwane zwroty akcji to znaki rozpoznawcze doskonałej prozy Tary Sivec.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-07-2015, 19:37
septosanek septosanek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Tylko cień
Sądziłaś, że jesteś silna. Niezwyciężona. Wyobrażałaś sobie, że możesz rządzić światem z wyżyn piedestału. Manipulujesz? A staniesz się ofiarą. Panujesz nad innymi? A staniesz się niewolnicą. Wiedziesz normalne, banalne życie, którego można by ci wręcz pozazdrościć. Odniosłaś sukces, potrafiłaś znaleźć swoje miejsce na świecie. Aż tu nagle, pewnego dnia… Pewnego dnia odwracasz się i widzisz za sobą cień.
Odtąd podąża za tobą. Niestrudzenie. Tylko cień. Tylko cień. Bez twarzy, bez imienia. Bez określonego celu. Ktoś idzie za tobą ulicą, otwiera twoją pocztę, zamyka twoje okna. Obserwuje cię nawet w najbardziej intymnych chwilach.
Policja wysyła cię do psychiatry. Przyjaciele odsuwają się od ciebie. Nikt cię nie rozumie. Nikt nie może ci pomóc. A cień bezustannie jest przy tobie. Za twoimi plecami, w twoim życiu.
A może w twojej głowie…? Gdy zrozumiesz, będzie za późno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-07-2015, 21:05
wikto29 wikto29 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Fajne są te książki. Podobają mi się bardzo. Dobrze wiedzieć, że ktoś tutaj jeszcze czyta. Kiedyś szukałam takiego faceta co by czytał ale jednak na takiego nie trafiłam i musiałam się pogodzić z tym, że przede wszystkim nikt nie chcę czytać i przede wszystkim ludzie wolą to akurat oglądać filmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-07-2015, 11:09
Kariutyha Kariutyha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Dzieci gniewu - Paul Grossman. Polecam, świetna książka:-)
W Stanach Zjednoczonych wybucha wielki kryzys, a Berlin musi radzić sobie z własnymi problemami. Oto bowiem w mieście wybucha epidemia zachorowań.
W tym samym czasie młody detektyw żydowskiego pochodzenia – Willi Kraus – dokonuje szokującego odkrycia. W jednym z miejskich kanałów spoczywa worek zawierający wygotowane dziecięce kości oraz Biblię z zakreślonymi cytatami. Berlińskie media natychmiast podchwytują temat tajemniczego Dzieciożercy. Obywatele żądają ujęcia zbrodniarza, ktoś musi ponieść karę…
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-07-2015, 13:28
olga2015 olga2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 4
Domyślnie

Wybacz mi, Leonardzie - Matthew Quick.
Leonard Peacock kończy osiemnaście lat. Z tej okazji szykuje prezenty dla przyjaciół, goli głowę na łyso i zabiera do szkoły pistolet… Tego dnia zamierza rozliczyć się z przeszłością i dorosłymi, którzy go nie rozumieją. W świecie Leonarda nie ma miejsca na kompromisy, wszystko jest albo czarne, albo białe. Jak w starych filmach z Humphreyem Bogartem... Pif-paf!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-07-2015, 08:27
nfreitag nfreitag is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 12
Domyślnie

Dziewczyna w lustrze.
Nowa książka autorki bestsellerowej powieści „P.S. Kocham Cię!” to dwa piękne opowiadania.
Bohaterką „Dziewczyny w lustrze” jest Lila, która dobrze wie, jaką jest szczęściarą – udało jej się znaleźć wymarzonego mężczyznę. Jednakże gdy w dniu jej ślubu nieoczekiwanie wychodzi na jaw rodzinna tajemnica z przeszłości, los Lily zmienia się w najbardziej zadziwiający sposób.
W opowiadaniu „Maszyna wspomnień” Ahern porusza frapującą kwestię: ponoć nigdy nie zapomina się pierwszej miłości, ale co może wydarzyć się, kiedy hołubione przez nas wspomnienia zaczynają blaknąć? Niektórzy zrobiliby wszystko, żeby przeszłość nie odeszła. Pewien mężczyzna ze złamanym sercem postanawia spełnić ich pragnienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-07-2015, 23:23
zlogowana zlogowana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

światło między oceanami - POLECAM!!!!!
Kiedy Tom i Isabel Sherbourne'owie zamieszkali na Janus Rock, niewielkiej wyspie, oddalonej o sto sześćdziesiąt kilometrów od wybrzeży Australii, wierzyli, że odnaleźli upragnione szczęście. On, weteran Pierwszej Wojny Światowej przyjął posadę latarnika, by uciec od koszmarnych wspomnień, ona pragnęła założyć szczęśliwą rodzinę u boku kochanego mężczyzny. Nie spodziewali się, że życie wystawi ich na kolejną ciężką próbę, gdy po dwóch poronieniach i wydaniu na świat martwego chłopca, Isabel dowiaduje się, że nie będzie mogła mieć więcej dzieci. Gdy pewnego dnia do brzegów wyspy przybija łódź, Tom i Isabel znajdują w niej ciało mężczyzny i niemowlę. Tom, wbrew sobie, ulega namowom żony i decyduje się zatrzymać dziecko i wychować je jak własne. W czasie odwiedzin w Point Partageuse, rodzinnym miasteczku Isabel, w dniu chrztu małej Lucy, Tom i Isabel odkrywają prawdę o pochodzeniu dziewczynki. Dowiadują się, że dziecko, które uważali za sierotę w rzeczywistości ma matkę, która od czasu zaginięcia dziewczynki nieustannie jej poszukuje. Nękany wyrzutami sumienia Tom, w tajemnicy przed żoną decyduje się na krok, który na zawsze odmieni losy wielu ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-07-2015, 10:19
ameba345 ameba345 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ten jeden dzień:-)
Życie Allyson jest poukładane, zaplanowane, uporządkowane. Okazuje się jednak, że wystarczy jeden dzień, a wszystko może się zmienić. Ostatniego dnia swoich europejskich wakacji Allyson poznaje Willema, obiecującego młodego aktora i wolnego ducha. Willem rożni się Allyson pod każdym względem. Kiedy jednak namawia ją, aby zmieniła swoje plany i pojechała z nim do Paryża, Allyson się zgadza... Ta spontaniczna, nietypowa dla niej decyzja rozpocznie dzień pełen ryzyka i romansu, wyzwolenia i intymności. Nadchodzące 24 godziny mogą zmienić życie Allyson na dobre...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-07-2015, 23:34
zuza.lalkowa zuza.lalkowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 3
Domyślnie

7 razy dziś - świetna książka:-)
Nazywam się Sam Kingston. Jestem popularna, mam przystojnego chłopaka i szalone przyjaciółki, z którymi świetnie się bawię. Czuję się lepsza od nudnych kujonów i śmieję się z dziewczyn, które nigdy nie dostały liściku miłosnego. Robię, co chcę i kiedy chcę. Nie obchodzi mnie, czy kogoś zranię, bo i tak wszystko uchodzi mi na sucho. Aż do dzisiaj…
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-07-2015, 00:17
malaczarna88 malaczarna88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Smak pestek jabłek - teraz to połykam:-)
Po śmierci babci Iris dziedziczy jej dom. To wydarzenie otwiera dla niej bramy do świata, który wypadł poza ramy czasu. Miejsca, gdzie porzeczki w tajemniczy sposób zmieniają kolor, a kobiety krzeszą iskry z palców. Iris na tydzień zostaje sama w domu Berthy. Nie wie, czy w ogóle chce go zatrzymać. Pływa w czarnym jeziorze, przyjmuje gości, całuje brata dawnej przyjaciółki i maluje mur. Spacerując z pokoju do pokoju, po omacku przebija się przez własne wspomnienia i własną niepamięć, odtwarzając splątane losy trzech pokoleń niezwykłych kobiet.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.