kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-07-2015, 14:02
milamoja milamoja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie Warszawa - cieszyć się?

Witajcie:-) Dostałam właśnie pracę w reklamie i w związku z tym powstało bardzo duże zamieszanie w mojej rodzinie(( Dylemat jest tego rodzaju, że musimy się chyba przeprowadzić do stolicy... Nie mam możliwości dojazdu, bo to ponad 300 km w jedną stronę... Praca jest na tyle opłacalna, że nie boje się tej decyzji, poza tym mój mąż też ma firmę, którą może kierować z każdego miasta:-) Ale pozostaje kwestia przeprowadzki... Chyba trzeba sprzedać nasze stare mieszkanie i szukać czegoś nowego i to szybko... Warszawa – Wola mnie interesuje, bo to blisko mojej pracy:-) Wiecie coś na temat tamtejszych mieszkań? Kto mi pomoże? Może jakiś developer?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-07-2015, 14:34
nfreitag nfreitag is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 12
Domyślnie

Jedno jest pewne - mimo, że czas nagli, to nie warto podejmować pochopnych decyzji. Kupno mieszkania to nie takie hop-siup. Nie wiem gdzie teraz mieszkasz, ale może się okazać, że pieniądze ze sprzedaży starego mieszkania wystarczą jedynie na połowę mieszkania w warszawie, albo jeszcze mniej. Akurat na Woli teraz bardzo dużo się buduje. Pytanie, czy chcesz nowe mieszkanie, czy jakieś z drugiej ręki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-07-2015, 22:17
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Może lepiej wynająć na początek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-07-2015, 23:05
stafik stafik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Dokłdanie. Też jestem za wynajmem na początek, a gdy już dograsz wszystkie detale to możesz rozglądać się za jakimś mieszkaniem. Domyślam się, że już niedługo zaczynasz tam pracę, więc nie masz za wiele czasu na rozglądanie się po warszawie, wizyty u notariusza itp. Dlatego wynajmij na jakiś czas, a potem dopiero zaczynaj zabawę z kupowaniem własnego M
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-07-2015, 09:57
Ruikola Ruikola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Źle jej doradzacie..Po co wynajmować ? Jak już komuś ma się płacić za mieszkanie to lepiej będzie na pewno spłacać swoje mieszkanie. Chodzi Ci o dobrego dewelopera w Warszawie hmm wiem, że są tacy na Woli. Musisz tam poszukać koleżanka też się tam przeprowadzała w to osiedle i z tego miejsca znalazła, tu masz namiar: http://apm-development.com.pl/developer-wola/. Na pewno Ty też coś znajdziesz tylko będziesz musiała dobrze poszukać.

Ostatnio edytowane przez Ruikola : 04-08-2015 o 15:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-07-2015, 15:27
babciabogusia babciabogusia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 30
Domyślnie

Jeśli masz środki i jesteś pewna - kupuj. Jeśli nie - wynjamij na jakiś czas. Prosta sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-07-2015, 20:27
ula krasula ula krasula is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witaj, na pewno nie ma co takiej decyzji podejmować na szybko. Skoro musisz przeprowadzić się na dniach, to najpierw coś wynajmijcie. W międzyczasie sprzedacie swoje mieszkanie i będziecie mieć fundusze na kupno nowego mieszkania. Wola to bardzo dobra lokalizacja, dojazd jest naprawdę niezły. Łatwo dojechać do centrum. Co do developera to najlepiej poszukać w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-07-2015, 11:31
milamoja milamoja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Większość z was jest za wynajmem jednak...:-) Ale nie ukrywam, że wolałabym się nie bawić w jakieś półśrodki, chociaż można się przecież rozejrzeć za przedziałem cenowym w opcji pierwszej i drugiej...:-) Hmmm... A znacie może jakieś rzetelne biuro deweloperskie, z aktualnymi informacjami na interesujące mnie tematy? Znalazłam kilka, ale wolałbym z polecenia...:-) Dziękuję:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-07-2015, 12:50
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja już się Warszawą nasyciłam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.