kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-06-2015, 10:02
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Noclegi nad jeziorem - najlepiej wynająć domek?

Myślicie, że najlepszą opcją na noclegi nad jeziorem to wynajęcie domku?
Jakie rozwiązania wam pasują i jak spędzacie swoje wakacje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-06-2015, 17:21
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Ja tam raczej jestem fanką domków. Namiot niby też jest ok, ale nie jest tak wygodny.
Fajną stronkę dla planujących wczasy znalazłam tutaj: http://czystejeziora.pl/noclegi-nad-jeziorem - mają tam namiary na noclegi nad jeziorem, więc można sobie od razu popatrzeć jakie miejsca najbardziej nam się podobają i d razu zarezerwować noclegi. Przy okazji można tam poczytać o samym jeziorze i okolicach - łatwiej wtedy podjąć decyzję gdzie jechać.
Podobają mi się takie miejsca jak te:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-06-2015, 12:38
kiepska kiepska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak można wynająć taki domek i reguła jest prosta im więcej ldzi w tym domku to tym mniej się zapłaci. Jeśli się do czegoś takiego zastosuję to opłaty się zminimalizują i zawsze będzie więcej na jakieś jedzenie czy na coś w tym rodzaju. Mi się to nawet podoba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-06-2015, 18:37
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Fajną opcją są też noclegi w hotelu nad jeziorem. O tutaj przykładowa oferta w Boszkowie: http://www.hotelsulkowski.pl/ . Komfort nieporównywalnie większy niż przy noclegu w domkach. Zerknijcie na pokój: A cenowo wcale nie wychodzi dużo drożej.
Także jeśli ktoś planuje wypoczynek nad jeziorem, na pewno warto wziąć pod uwagę taką opcję

Ostatnio edytowane przez zulma : 25-06-2015 o 12:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-06-2015, 20:51
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

fajne to wyrko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-07-2015, 12:49
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Domek to nie jest zła rzecz, o ile jedzie się w kilka osób. Zawsze wychodzi taniej, bo cena jest jedna czy będzie tam 5 czy 2 osoby, więc przy większej ilości to oczywiste, że jest to dobra opcja. Za to gdy jedziemy gdzieś tylko z mężem to szukamy pokoi, a nie domków. Najczęściej znajdujemy jakiś hotel w wyszukiwarce http://www.qtravel.pl/
|jest tam tego bardzo dużo, wystarczy wpisać miejscowość albo kraj, bo i zagraniczne oferty tam są.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-07-2015, 17:56
alicja91 alicja91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Witaj wszystko zależy od tego z im jedziesz. czy z dziećmi czy ze grana paczką. Jeśli z paczką to domek fajna rzecz i wychodzi taniej. Natomiast jeśli jedziesz z dzieckiem to najlepiej pokój z łazienką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-07-2015, 20:09
zuza.lalkowa zuza.lalkowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 3
Domyślnie domek

Ja osobiście nie wyobrażam sobie spania pod gołym niebem, albo w namiocie. Panicznie boję się wszelkich owadów, począwszy od motyli, skończywszy na chrabąszczach. Nie dałabym rady przetrwać ani jednej nocy, także według mnie jedyna opcja to domek. Oczywiście jeśli zależy Wam na tym, by było tanio, to rzeczywiście lepiej pomyśleć o namiocie, bo jest zdecydowanie taniej, ale komfort nie ten.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-07-2015, 13:30
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Nie poruszyłyście jeszcze kwestii wynajęcia kampera i wyjazdu nad jezioro ze znajomymi. A jak chcesz to masz masz domek na kółkach i nie sobie zwiedzasz Polskę/Świat i od razu jest miejsce do spania. Zobacz sobie na stronie porównywarki wypożyczalni http://www.rentcamper.eu/pl/wypozycz...aw-strachowice co można wynająć i za ile. Takie wakacje to alternatywa dla corocznych wypadów pod namiot albo na domek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-07-2015, 11:50
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Nad jeziorem to tylko domek
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.