kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 15-02-2022, 14:54
conroy.sonya's Avatar
conroy.sonya conroy.sonya is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1
Domyślnie

elenia Góra to jedno z największych miast województwa dolnośląskiego. Liczy ponad siedemdziesiąt tysięcy mieszkańców. Ze względu na swoje atrakcyjne położenie i niepowtarzalny urok przyciąga nie tylko turystów, lecz również osoby planujące zakup mieszkania.


__________________________
Czy warto zamieszkać w Jeleniej Górze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 16-02-2022, 15:43
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie

Nie wiem jak to jest teraz z funduszami ale wiem że na ppk warto postawić, ja sobie tu https://www.mojeppk.pl/serwis sprawdziłam ile mam tam pieniędzy i jestem pod wrażeniem że można tyle zyskać w tak krótkim czasie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 17-02-2022, 22:36
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Według mnie warto inwestować w ziemie! ostatnio na https://investinwrocki.pl widziałam, że gmina Wrocki ma ziemię pod inwestycje dla firm. Poważanie myślę o skorzystaniu z oferty, bo od dawna szukam dobrych terenów na nasze magazyny firmowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 19-02-2022, 15:05
Natsu Mężczyzna Natsu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 37
Domyślnie

Poszukuję pewnego sposobu na inwestycję moich pieniędzy - moglibyście mi doradzić coś ciekawego? Rozmyślam nad zainwestowaniem w apartamenty inwestycyjne - z tego co wyczytałem na stronie https://condo.pl/, to można sporo na tym zarobić. W skrócie chodzi o to, że inwestujesz w pokój hotelowy i dostajesz kilka procent z wynajmu takiego pokoju. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 27-02-2022, 14:47
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Szukając przede wszystkim skutecznych i bezpiecznych opcji inwestycyjnych to może warto w takim razie zastanowić się nad zakupem metali szlachetnych jak złoto i srebro. Jeżeli o mnie chodzi to polecam sprawdzić ofertę przygotowaną przez Mennica Skarbowa u których będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie, dobre ceny i krótki czas realizacji. Warto się przekonaj tym bardzej że naprawdę łatwo jest tak bezpiecznie zabezpieczyć swoją przyszłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 28-02-2022, 02:04
Koda3 Koda3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 11
Domyślnie

Również zastanawiałem się nad tym, w co inwestować pieniądze i postanowiłem zacząć udzielać pożyczek społecznościowych dla firm. Jest to doskonały sposób na zarobek, jeżeli dysponujemy oszczędnościami. Dajcie znać, co o tym myślicie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 28-02-2022, 20:54
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 499
Domyślnie

Interesują was akcje takie jak nowa europa ? Regularnie je przeglądam i powiem wam, że jest to świetna sprawa Moim zdaniem warto się doinformowac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 10-03-2022, 10:23
Mennica Skarbowa Mennica Skarbowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 106
Domyślnie

Szukając przede wszystkim konkretnej pomocy i jednocześnie dobrej jakości inwestycji to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej mennicy skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ w której będziecie mogli liczyć zarówno na szeroki wybór, dobre ceny i jednocześnie świetne realizacje w czasie 24 godzin. Według mnie zdecydowanie najlepszy kierunek w tym zakresie, pozdrawiam i polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 17-03-2022, 07:13
Tymoteusz1 Mężczyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domyślnie

Skoro dzisiaj faktycznie są takie możliwości, to dlaczego mielibyście z nich nie skorzystać? Ja słyszałem o tym, że dobrym pomysłem może być postawienie na nieruchomości inwestycyjne. Sam się na tym nie znam, dlatego czytałem w https://dreamestate.pl/ o tym, w jaki sposób przy ich wykorzystaniu można poszerzyć swoje możliwości inwestycyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 25-03-2022, 11:02
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 352
Domyślnie

Nie wiem jak was, ale mnie ostatnio zaczęła interesować giełda turcja notowania. Kolega doradził mi, że sporo przydatnych porad i wskazówek na ten temat można znaleźć również na stronie portalu generali-investments.pl. Dajcie znać, skąd wy zazwyczaj czerpiecie informacje w tym zakresie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.