kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 30-12-2015, 09:41
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Szybko i łatwo robię ciasto bananowe ze strony http://cooklet.pl/szukaj/ciasto-bananowe Przepis jest naprawdę prosty, ciasto zawsze wychodzi pyszne i nie potrzebuje wiele składników. Szczególnie zajadają się nim dzieci, zrobiłam takie ciasto przy okazji urodzin mojego zucha i wszystkim dzieciom smakowało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 13-01-2016, 10:41
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Muszę podrzucić ten przepis znajomej z pracy. Pytała się mnie o ciasto bananowe, ale ja sama takich nie lubię i nie wiedziałam jak jej pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 14-01-2016, 10:26
barbarra1's Avatar
barbarra1 barbarra1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 6
Domyślnie

Piernik z bakaliami bardzo szybko się robi a jest naprawdę przepyszny i nie trzeba dodawać przyprawy do piernika. A więc pół kostki margaryny, szklanka mąki,3 jajka, szklanka cukru pudru, trzy łyżki kawy rozpuszczalnej zagotowujemy w szklance wody do tego rozpuszczamy to trzy łyżki miodu, dwie łyżeczki sody oczyszczonej. Margarynę roztapiamy dodajemy cukier puder i na zmianę mąkę i kawę potem żółtka dodajemy sodę na samym końcu ubitą pianę z białek. Wylewany do keksówki i posypujemy bakaliami takimi jak lubimy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 14-01-2016, 12:52
felice21 felice21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 4
Domyślnie

Ostatnio znajoma podzieliła się ze mna bardzo ciekawym przepisem na tak zwaną babkę majonezowa, jej cechą charakterystyczną jest to ze zamiast oleju tudzież masła używamy w niej dobrej jakości majonezu, jeszcze nie piekłam, ale próbowałam u znajomej i jestem zachwycona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 14-01-2016, 21:40
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

hmm, bardzo ciekawe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 19-01-2016, 13:45
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A lubicie ciasta cytrynowe? Ja wczoraj robiłam takie muffinki i wyszły przepysznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 20-01-2016, 10:54
paulinee's Avatar
paulinee paulinee is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 15
Domyślnie

a zna ktoś przepis na sernik, który zawsze się udaje i przede wszystkim nie opada?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 20-01-2016, 14:22
babciabogusia babciabogusia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 30
Domyślnie

@eliza104 podaj przepis na te cytrynowe muffinki jestem bardzo ciekawa czy smakują tak samo jak babka cytrynowa, którą kupuję w cukierni w Szczecinie. Mi nigdy nie wychodzi taka puszysta, ale może babeczki (skoro mniejsze), to mi wyjdą? Czekam na przepis!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 23-01-2016, 12:59
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Cytat:
Napisał paulinee
a zna ktoś przepis na sernik, który zawsze się udaje i przede wszystkim nie opada?

Z sernikami to jednak różnie bywa. Zerknij na Kwestię Smaku, przepisy p. Asi są najpewniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 23-01-2016, 15:48
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Myślę, że znajdzie się tu ktoś kto robił sernik gotowany polany gorzką czekoladą. Roiłam taki trzeci raz w życiu i znajoma poleciła mi abym użyła czekolady z wedla. Myślałam, że nie będzie żadnej różnicy ale jest kolosalna intensywniejszy smak, lepiej się rozprowadza. Ktoś jeszcze ma takie spostrzeżenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.