kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 27-05-2016, 06:48
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja tak sobie myślę, że na pewno w sklepach online, takich jak dedykowana przyszłym mamom http://mamadama.pl/ mamy znacznie większy wybór niż w stacjonarnych odpowiednikach. Co więcej ceny są na pewno bardziej konkurencyjne, niż w zwykłych punktach sprzedaży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 27-05-2016, 16:12
Natta Natta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 106
Domyślnie

Dobrze wiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 29-05-2016, 16:09
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Warto zobaczyć jeszcze co mają w sklepie allani.pl są bluzki, tuniki, koszule damskie. Jest duży plus pod kątem wysyłki i ewentualnego zwrotu towaru co często się zdarza przy zamówieniach internetowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 29-05-2016, 21:55
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Pewnie, że tak. W sumie nie tylko ubrania. Teraz szukam kozaków 2016 i zastanawiam się nad zakupem ich online. W sieci są bardzo duże obniżki. Zwłaszcza teraz, po sezonie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 02-06-2016, 14:01
olabasiak olabasiak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 74
Domyślnie

Oczywiście że kupujemy w e-sklepach, bo tak najwygodniej i nie jednokrotnie taniej. Ostatnio tutaj http://ekskluzywna.pl/odziez-damska udało mi się kupić kieckę taką wyjściową o 5 dyszek taniej niż w sklepie stacjonarnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 06-06-2016, 20:43
porzeczka porzeczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Jeśli chodzi o zakupy w sieci to ja je chętnie robię. Co do zaufania do marek, tonie ma innego wyjścia jak po prostu sprawdzić na własnej skórze jakość - ja ten sposób jestem wierną "fanką" już wielu marek. Do niedawna kupowałam tylko rzeczy dla siebie, ale teraz nawet rzeczy dla męża (niektóre) kupuję przez Internet. Prawda jest taka, że ciężko było mi znaleźć dla niego idealne koszule, dobre jakościowo i po prostu ładne, udało się dopiero za pośrednictwem sieci (-> https://www.lancerto.com/koszule.html) więc dla mnie jest po prostu łatwiej kupować w ten sposób (głównie przez oszczędność czas).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 08-06-2016, 09:57
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja widzę tylko same plusy zakupów w Internecie. W sklepach internetowych jest dużo większa oferta produktów, a także zazwyczaj sporo niższe ceny. Jeśli chodzi o ubrania i buty, to przecież zawsze można je przymierzyć w sklepie stacjonarnym lub zamówić większą ilość ze sklepu internetowego i nieodpowiadające nam produkty odesłać z powrotem do sklepu. Sama bardzo wiele razy tak robię. Niedawno zamówiłam sobie kilka ubrań z tego sklepu https://sneakershop.pl/pol_m_KOLEKCJ...ZIEZ-7882.html , a wcześniej przymierzałam je w sklepie stacjonarnym. Różnica cenowa była ogromna, bo tutaj za kilka ubrań zapłaciłam kilkaset złotych mniej niż zapłaciłabym w sklepie stacjonarnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 08-06-2016, 11:19
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ja z kolei wybieram ubrania, w których czuję się swobodnie i na luzie. Uważam, że styl młodzieżowy nie tylko dla młodych osób będzie dobrą opcją. Kupuję on-line spódnice, bluzy z kapturem i jeansy. W internecie jest największy wybór ubrań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 08-06-2016, 13:48
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

Ciężko jest rozpoznać dobrą jakość kupująć coś przez interner lecz z własnego doświadczenia mogę Ci polecić http://www.sferakoszulek.pl/ . Jeśli potrzebuję jakiejś ciekawej koszulki z nadrukiem na specjalną okazją to zawsze zamawiam tam własnie ze względu na dobrą jakość materiału
__________________
Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 08-06-2016, 14:05
bellare's Avatar
bellare bellare is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 6
Domyślnie

Ja uwielbiam internetowe drogerie, sklepy sportowe i odzieżowe. Najbardziej z nich lubię e-sklepy z koszulkami ze śmiesznymi napisami, nadrukami. Mój ulubiony to Koszulkowo, zamawiam najbliższym na ważne okazje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.