kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-03-2018, 16:27
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie Coś na blizny?

Polecicie coś na blizny? Mam taką brzydką bliznę po operacji kolana, chciałabym ją jakoś usunąć, bo zaraz lato, a ona potem tak paskudnie wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-04-2018, 11:14
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Do lata jest jeszcze trochę czasu, smaruj ją dwa razy dziennie olejkiem bio-oil a na pewno się zmniejszy, zalecają stosować go 2-3 miesiące ale u mnie już po 2 tyg była widoczna poprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-05-2018, 10:42
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 077
Domyślnie

Ja co prawda nie mam żadnych problemów z bliznami, ale czytałam ostatnio kilka bardzo ciekawych artykułów na temat blizn, na stronie http://wszystkoobliznach.pl/ . Znajdziecie tam opis sprawdzonych metod na pozbycie się blizn, a także wiele ciekawostek, w tym także historie innych ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-05-2018, 20:35
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Ja usuwalam blizne laserowo w http://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/z...rowe/enlighten Wybralam ta klinike ze wzgledu na nowa technologie laseru enlighten, ktora jest bardzo precyzyjna i daje naprawde swietne efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-07-2018, 10:54
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Wiem że ultradźwięki Warszawa to bardzo dobry sposób aby wspomagać walke z bliznami. Ultradźwięki w Warszawie które wykonuje się w specjalistycznej klinice rehabilitacyjnej działają na skórę regenerująco. Dzieki czemu ultradźwięki w Warszawie pomagają skórze odzyskać właściwości chłonne na bliźnie co przekłada się na łatwiejszą walke z kosmetykami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-07-2018, 19:05
iwona2115 iwona2115 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Cześć, rok temu miałam również operacje na kolano i po zdjęciu szwów zostały mi blizny. Zastosowałam olejek bio oil i dzięki regularnemu wcieraniu po 2-3 razy dziennie olejku blizny zaczęły blednąć i stały się mniej widoczne. Olejek szybko się wchłania i fajnie nawilża skóre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-08-2018, 00:22
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jest bardzo wiele kremów, które są pomocne w usuwaniu i zmniejszaniu blizn, ale wiele zalezy od całościowej pielęgnacji skóry a także od tego jak bardzo stare są to blizny, bo jak pewnie wiecie świeże blizny dużo łatwiej jest usunąc i mniejszyc od tych starych. Jeśli szukacie sposobów na zmniejszanie blizn, to polecam Wam zerknać tutaj https://kolagen.info/i55,blizny.html . Pod tym linkiem znajduje się genialny artykuł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-08-2018, 13:49
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Kremy i maści mogą przyśpieszyć gojenie i lekko zmniejszyć widoczność blizny ale na pewno nie sprawią, że zniknie. Wiem z doświadczenia, jeśli chcesz naprawdę się jej pozbyć to tylko zabiegi, laserowe polecam. Nie ma porównania z kuracjami kremami. Laser powoduje że ta tkanka się odnawia i skóra zaczyna się naprawiać, nie zmniejsza widoczności blizny tylko ją leczy. W CM Arnica w Starych Babicach pod Warszawą pozbywałam się blizny po cc w ten sposób, mąż mówi że teraz jej nie widać w ogóle. A była dość duża i głęboka, sama nie wierzyłam że aż tak będzie dobrze po tych zabiegach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-08-2018, 17:11
gacap gacap is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

najlepszym wyjściem będzie po prostu krem nawilżający
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-09-2018, 09:47
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli szukasz sposobu na blizny to moze zakryj je tatuażem? to bardzo powszechny sposób na ukrywanie blizn, teraz nawet łysienie można zatuszować podobną techniką jaką jest https://www.microhaar.pl/ Bardzo dobry sposob dla męzczyzn których męczą zakola i rzednące włosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.