kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-06-2018, 14:15
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie Kto uzywał plastrów na wypadanie włosów?

Strasznie ostatnio lecą mi włosy. I tak się ratuje wszelkimi sposobami. Kochani mam do was w związku z tym takie pytanie, czy ktoś z was używał kiedyś tych plastrów? http://dermastic.eu/dermastic/plastr...iu-wlosow.html jakie macie wrażenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-06-2018, 13:14
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Szczerze mówiąc to ja nawet nie słyszałam o takich plastrach. A są one skuteczne? Mi od jakiegoś czasu bardzo wypadają włosy, także przydałabym się wskazówka co mam zrobić w takim wypadku. Nawet ostatnio znalazłam interesującą stronę https://piękne-włosy.pl/ na której widziałam wiele artykułów z poradami jak radzić sobie z włosami i je pielęgnować. Chce w wolnej chwili się z nimi zapoznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-06-2018, 11:40
Madameadame2 Madameadame2 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 105
Domyślnie

O tym jeszcze nie słyszałam Głównie to słyszy się o wielu produktach polecanych w telewizji, ale także robi się zabiegi mezoterapii, czy też po prostu konsultuje się z lekarzem od włosów -trychologiem. Nie ma co się przejmować, sposobów na wypadanie włosów jest całkiem duzo i na pewno coś podziała, jeżeli macie takie problemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-06-2018, 21:14
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Moje włosy zaczęły wypadać dlatego, że były bardzo wysuszone i zniszczone. Tak stwierdziła Pani trycholog. Zamiast próbować je ratować, co i tak nie miało sensu, bo włosy to jednak wytwór martwy i jeśli są w bardzo złym stanie to nie da się ich uratować to je ścięłam. A żeby nie czuć się mniej atrakcyjną kupiłam sobie przedłużki u siebie w mieście. Tego sklepu już nie ma, bo zlikwidowali, ale jakby ktoś był zainteresowany naturalnymi włosami na taśmie to znalazłam tutaj odpowiednie miejsce https://besthair.pl/Wlosy-na-tasmie-...527670041.html - każdy znajdzie coś dla siebie. Ja też mam zamiar skorzystać z oferty, bo moje przedłużki robią się za krótkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-01-2019, 15:51
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 900
Domyślnie

Pierwszy raz słyszę o takich plastrach? Można to kupić w aptece czy potrzebna jest jakaś recepta od lekarza? Myślałam o wizycie u trychologa ale w sumie mogę spróbować takiego sposobu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-01-2019, 12:15
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał dywka
Pierwszy raz słyszę o takich plastrach? Można to kupić w aptece czy potrzebna jest jakaś recepta od lekarza? Myślałam o wizycie u trychologa ale w sumie mogę spróbować takiego sposobu
Ja na Twoim miejscu nie rezygnowałabym z tej wizyty. Lepiej zrobić badania i zaciągnąć porady specjalisty, niż eksperymentować z takimi specyfikami, które tylko mogą pogorszyć stan skóry głowy. Ja znam dobrego trychologa w Gdańsku, także jak coś to mogę Ci polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-01-2019, 15:38
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 900
Domyślnie

Cytat:
Napisał iza100
Ja na Twoim miejscu nie rezygnowałabym z tej wizyty. Lepiej zrobić badania i zaciągnąć porady specjalisty, niż eksperymentować z takimi specyfikami, które tylko mogą pogorszyć stan skóry głowy. Ja znam dobrego trychologa w Gdańsku, także jak coś to mogę Ci polecić.
Właściwie chyba masz rację, lepiej nie ryzykować. Chętnie poznam polecanego przez ciebie trychologa, tym bardziej że sama mieszkam nieopodal Gdańska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-01-2019, 14:06
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 080
Domyślnie

Okej Także ja miałam na mysli https://drtrycholog.pl/ . Mnie leczyli za pomocą karboksyterapii na skórę głowy i po kilku zabiegach efekty były bardzo satysfakcjonujące. Oczywiście w pierwszej kolejności zalecono mi badania, aby stwierdzić w czym tkwi problem. lekarz odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wszystko tłumaczy. Takich specjalistów powinno być znacznie więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-03-2019, 12:18
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Pomysł z plastrami nieco dziwny... Ja zresztą nie próbowałabym samodzielnie eliminować takich problemów. Tu trzeba znaleźć przyczynę. Dlatego najrozsądniejszą opcją jest trycholog. A jeśli chodzi o Trójmiasto to w Gdyni masz klinikę Derm-Estetyka. Mają też trychologa na miejscu. Myślę, że pomogą. Tutaj https://derm-estetyka.pl/klinika-wlosa.html masz bliższe informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-03-2019, 11:50
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

plastry? no nie wiem, ja zdecydowałam sie na przeszczep włosów bo wiedzialam ze to jest calkowicie bezpieczne i skuteczne, teraz moge sie cieszyc ladnymi wlosami, a baaardzo wypadaly i wygladaly okropnie, polecam Klinike Przeszczepu Włosów w Warszawie, tam wykonuja zabiegi transplantacji wlosow za pomoca nowoczesnych technologii, efekt murowany
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.