kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 12-03-2023, 16:49
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 178
Domyślnie

Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o zdrowie, to ja ostatnio zauważyłam też na moim ciele pojawiła się niezidentyfikowana wysypka i nie wiedziałam z czego ona wynika. Znajomy doradził mi, żebym w wolnej chwili skontaktowała się z jakimś specjalistą i doszłam do wniosku, że najlepszym wyborem będzie Dermatolog Warszawa. Jeżeli macie jakiś sprawdzony namiar, to byłabym wdzięczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 13-03-2023, 13:36
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

W dzisiejszych czasach mamy wiele różnych możliwości, aby zadbać o piękny wygląd naszej skóry. Dużą popularnością cieszy się laser frakcyjny CO2, który usuwa zewnętrzne warstwy naskórka oraz pobudza głębsze warstwy skóry do odbudowy i regeneracji. Ma być świetny dla osób z trądzikiem, rozstępami, bliznami, przebarwieniami i innymi problemami skórnymi. Przeczytajcie na stronie https://klinikamurano.com/oferta/der...ser-frakcyjny/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 14-03-2023, 17:03
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Kiedyś myślałam, że problemy z cerą mogą minąć jedynie po specjalistycznej kuracji dobranej przez dermatologa. Okazuje się jednak, że dobrze dobrana pielęgnacja jest tutaj kluczem do sukcesu. Dokładne oczyszczanie twarzy żelem do mycia twarzy Eveline Perfect Skin Acne sprawiło, że cera przestała się przetłuszczać, a doskonałości zaczęły znikać. Zdecydowanie polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 16-03-2023, 11:57
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Na pewno warto serwować swojej skórze znacznie więcej i to codziennie! Dzięki temu będzie odżywiona, pełna blasku i nawilżenia. Dlatego czarne mydło to świetny pomysł do stosowania podczas codziennej pielęgnacji. Polecam to z
https://santovolcano.pl/cialo które ma wiele korzystnych składników i świetnie działa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 16-03-2023, 18:26
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 996
Domyślnie

Kiedy moja koleżanka miała problemy ze skórą, zdecydowała się skorzystać z usług centrum dermatologicznego https://febumed.pl/. Była bardzo zadowolona z wizyty i usług, które otrzymała. Personel był bardzo uprzejmy i profesjonalny, a lekarze mieli dużą wiedzę na temat różnych problemów skórnych. Koleżanka była zaskoczona, jak szybko zauważyła poprawę swojego stanu zdrowia po wizycie w FEBUMED. Zdecydowanie polecam to centrum dermatologiczne każdemu, kto potrzebuje pomocy w dbaniu o swoją skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 19-04-2023, 10:29
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Czy wiesz, że kwasy na twarz łódź to jedna z najskuteczniejszych metod walki z niedoskonałościami skóry? Jeśli szukasz profesjonalnego zabiegu, który poprawi kondycję Twojej cery, warto zwrócić uwagę na ofertę Amaryllis Clinic. Znajdziesz tam zabiegi wykorzystujące różne rodzaje kwasów, a doświadczony personel zadba o to, by zabieg był przeprowadzony bezpiecznie i skutecznie. Po takim zabiegu Twoja skóra będzie wygładzona, odświeżona i pełna blasku. Tym bardziej, że warto ją w odpowiedni sposób odbudować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 19-04-2023, 19:30
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 996
Domyślnie

Dermatologiczne problemy skórne, takie jak trądzik, egzema, łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry, mogą znacznie wpłynąć na jakość życia i poczucie własnej wartości. Znalezienie skutecznej i odpowiedniej opieki dermatologicznej jest kluczowe w walce z tymi schorzeniami. Moja siostra miała problemy z trądzikiem i zdecydowała się skorzystać z usług Derm-Al https://derm-al.pl/pl/, co okazało się być strzałem w dziesiątkę. Wizyta u dermatologa była bardzo profesjonalna i kompetentna. Specjalista zdiagnozował jej skórę i zaproponował skuteczne leczenie, które przyniosło wspaniałe efekty. Skóra mojej siostry stała się znacznie lepsza i bardziej zdrowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 27-05-2023, 23:36
Lila882 Lila882 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 151
Domyślnie

Wiele problemów skórnych można wyleczyć dzięki odpowiedniej pielęgnacji. Na codzień warto wprowadzić Derma Sun Krem do twarzy z SPF 30. Dzięki niemu skóra przestanie się starzeć, ochronisz ją przed szkodliwym działaniem słońca i innych czynników zewnętrznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 29-05-2023, 16:12
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Dbając o skórę, warto rozważyć zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które są odpowiednio dobrane do rodzaju cery i jej indywidualnych problemów. Istnieje wiele różnych zabiegów dostępnych w medycynie estetycznej https://idealbeauty.pl/oferta/zabieg...-lpg-alliance/ , które można dopasować do indywidualnych potrzeb skóry. Na przykład, jeśli cera jest tłusta i ma skłonności do trądziku, można rozważyć zabiegi oczyszczające, takie jak peelingi chemiczne lub laserowe. Natomiast jeśli skóra jest sucha i pozbawiona blasku, można zastosować nawilżające i rewitalizujące zabiegi, takie jak mezoterapia czy wypełniacze.

Ostatnio edytowane przez jenet : 30-05-2023 o 17:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 08-06-2023, 20:59
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 996
Domyślnie

Cześć wszystkim na forum! Mam atopowe zapalenie skóry i potrzebuję pomocy w znalezieniu odpowiednich kosmetyków. Przeczytałam, że wiele osób poleca sklep online https://www.febumed.com.pl/product-p...ZS-egzeme.html. Czy ktoś z Was miał już z nimi doświadczenia? Będę wdzięczna za wszelkie porady i rekomendacje. Dziękuję z góry!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.