kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 24-10-2021, 11:42
kammi49 kammi49 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 73
Domyślnie

A ja szukam pomysłu na prezent dla 15 latka - chłopiec, który chłonie książki i uwielbia gry planszowe, ale to dostaje przy każdej okazji, więc prezent musi być bardziej wyszukany. Podpowiecie coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 24-10-2021, 21:40
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Moim zdaniem fajny pomysł na prezent to danie bonu na jakiś dobry zabieg na twarz czy ciało, ja właśnie mam zamiar taki prezent siostrze zrobić. Wyślę ją do Kliniki Imagine w Gdyni https://klinika-imagine.pl/kosmetologia bo to mój ulubiony gabinet, w którym stosują nowoczesne metody medycyny estetycznej, regeneracyjnej i kosmetologii. Dla siostry myślę o wypełniaczach albo mezoterapii, bo zmarszczek już trochę ma a te zabiegi bardzo skutecznie walczą z oznakami starzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 24-10-2021, 22:03
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 768
Domyślnie

Dobre, markowe ubranie jako prezent jest zawsze jakimś pomysłem. Wystarczy znać rozmiar i można coś takiego dostać w sieci za niewielkie pieniądze. Na przykład taka bluzy stedman . Według mnie wygląda świetnie i nie kosztuje wiele. Warto zastanowić się nad takim prezentem.
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 26-10-2021, 06:21
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

ktoś wcześniej wspominał o wizytę w studiu tatuażu. pewnie, to super prezent dla kogoś kto o takiej dziarce marzy ja sama regularnie zaglądam do warszawskiego Jah Love Tattoo i na pewno nie pogardziłabym gdybym pod choinką znalazła voucher do nich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 01-11-2021, 13:19
Furee Furee is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 3
Domyślnie |Kuchnia

Jaki jest pełen zakres barw, jakie mogą przybierać kwarce?
Katalog jednej z pracowni kamieniarskich jest dość... ubogi. Liczy 4 pozycje. Białe bianco, czarne Black, kojarzące się z piaskowcami Taj Mahal oraz biało-błękitne (z pomarańczowym akcentem) Azul Macaubas.
A co z czerwieniami, zielenią i wieloma innymi kolorami? Na stronie https://www.fabrykablatow...lnego/kwarcowe/ o kolorach jest ogrom informacji. W sam raz dla mnie.

Ostatnio edytowane przez Furee : 14-01-2022 o 07:23. Powód: zmiana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 02-11-2021, 06:52
janusszeeek Mężczyzna janusszeeek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 34
Domyślnie

Jeśli ma być to prezent kalendarz dla babci i dziadka to jest to dobry pomysł. Z pewnością z takiego podarunku seniorzy będą zadowoleni. Jest to kalendarz posiadający grawerunek. Szczerze polecam!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 02-11-2021, 10:00
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A może zainteresuje was ta oferta tu https://abfoto.pl/produkty/foto-i-video/aparaty-cyfrowe Jest tu spory wybór aparatów cyfrowych z rabatami i w promocyjnych cenach. Moim zdaniem aparat to dobra propozycja na prezent. Sprawdźcie sami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 02-11-2021, 11:38
akam akam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

może kosmetyki? to też fajna opcja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 02-11-2021, 18:12
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

jesli chodzi o dobry prezent to ja polecam sluchawki audictus, bardzo dobre w super cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 03-11-2021, 10:47
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Bardzo fajny prezent dla taty udało mi się kupić w sklepie https://koszulkowy.pl/ zajrzyj do niego, a na pewno i Ty coś znajdziesz. Z tego co pamiętam są u nich także kubki z nadrukiem i poduszki oraz wiele innych, fajnych i praktycznych rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.