kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-06-2020, 15:09
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Ja mam u siebie dzbanek filtrujący z aquaphor i widzę znaczną różnicę, oczywiście na plus Woda jest smaczna, zdrowa i krystalicznie czysta, bez nieprzyjemnego zapachu! A co ważniejsze nie muszę już biegać do sklepu po mineralną a wody i tak mam pod dostatkiem


Też mam dzbanek z tej firmy, model Provence i jestem z niego bardzo zadowolona! woda w końcu jest smaczna i krystalicznie czysta! Sam dzbanek za to pojemny, praktyczny i fajnie wpasował się w wystrój kuchni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-09-2021, 06:02
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

W takim razie jeżeli chcecie odpowiednio zadbać o swoje zdrowie i to co jecie to polecam zastanowić się nad wyborem oczyszczacza i jonizatora zarówno do powietrza, ale również żywności. My akurat korzystamy z tego modelu https://prezentownia24.pl/pl/p/OCZYS...Y-z-WIRUSOW/97 ponieważ ozon zabija wszystkie wirusy, bakterie i grzyby z żywności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 22-09-2021, 09:41
Malbajd Malbajd is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 24
Domyślnie

Dzbanek rzeczywiście się przydaje do wody w czajniku, bo ilość kamienia sie zmniejsza, jednakże jakość wody do picia bezpośrednio z niego nie zmienia się jakoś bardzo... W koncu to tylko trochę węgla i złoża zmiękczającego wodę.
Jeśli chodzi o wodę do picia bezpośrednio z kranu, to polecam zamontować sobie filtr z ultrafiltracją Ecoperla Profine - maksymalnie oczyszcza wodę, m.in. z bakterii, metali ciężkich, mikroplastików, chloru, a przy tym poprawia smak i zapach. Co ważne, filtr nie usuwa wapnia i magnezu, tak jak robią to dzbanki filtracyjne. Polecam zobaczyc recenzję! https://youtu.be/8QUcbKkJxhU
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-09-2021, 14:08
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Też mam dzbanek- to chyba najlepsze rozwiązanie. U mnie akurat model J. Shmidt 500 z aquaphor i jestem zadowolona. Solidny i pojemny, działa już od roku bez zarzutu!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.