kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 20-04-2015, 11:08
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Takie krótkie i spontaniczne urlopy we dwoje są najlepsze. Jedynym problemem jest brak samochodu jak się go oczywiście nie ma. Ale zawsze można wynająć http://poltrans24h.pl/wypozyczalnia-samochodow/balice/
Takie wynajęte samochody szczególnie dobrze się sprawdzają także jeżeli nasze auto niedomaga i na dalszą podróż się nie nadaje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 21-04-2015, 12:26
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Proponowałabym wybrać się na wycieczkę do Warszawy. Jest tam bardzo wiele ciekawych muzeów, które warto jest odwiedzić. Jak na przykład Muzeum Powstania Warszawskiego czy też Centrum Nauki Kopernik.

Ostatnio udało nam się również odwiedzić Muzeum Żydów Polskich, bardzo miło wspominam zresztą tę wycieczkę. Dzięki niej mogliśmy zobaczyć jak Warszawa wyglądała w dawnych czasach. Przed II wojną światową.

Na stronie: http://www.sztetl.org.pl/ - znajduje się również bardzo wiele takich zdjęć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 04-05-2015, 13:28
kania's Avatar
kania kania is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 3
Domyślnie

Na krótki urlop najlepiej wybrać jakąś małą miejscowość turystyczną, w której zdążymy zwiedzić wszystkie atrakcje w ciągu kilku dni. Polecam chociażby Nałęczów, Kazimierz Dolny i Sandomierz.
__________________
www.udzwignij.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 04-05-2015, 14:15
Saigon Saigon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał kania
Na krótki urlop najlepiej wybrać jakąś małą miejscowość turystyczną, w której zdążymy zwiedzić wszystkie atrakcje w ciągu kilku dni. Polecam chociażby Nałęczów, Kazimierz Dolny i Sandomierz.
Oj tak Kazimierz Dolny to jest moje marzenie ! Mój wujaszek tam był razem z moją ulubioną ciocia i faktycznie bardzo chwalili tą miejscowość, zabytki mówili tam są niesłychanie piękne. Powiedzieli, że już nie będą jeździć na takie krótkie wypady gdzieś do większych miejscowości tylko będą wybierać takie mniejsze miejscowości co się wiążą z historią miasta prawdziwą i długą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 15-05-2015, 09:27
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie Kraków

Hm, my byliśmy z narzeczonym ostatnio w Krakowie i miasto przepiękne Wiadomo, że zupełnie inny klimat tam panuje niż dajmy na to..... w Zakopanem ale zależy kto co lubi Ja chciałam zwiedzić Kraków, duże miasto, tłum turystów, uroczy gwar od samego rana i cała masa pięknych zabytków do zwiedzenia! Pochodze z podkarpacza, więc weekend w Krakowie był dla mnie magiczny! Nie dosć że pogoda była rewelacyjna, wycieczki i zwiedzanie absolutnie na piątkę z plusem, to jeszcze zatrzymaliśmy się w tak fajnym hotelu, że szkoda była wracać do domu... Uwielbiałam początki dnia, same ranki, gdzie schodziliśmy z Kubą do restauracji i czekało na nas śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, gdzie wszyscy goście hotelowi sobie rozmawiali i wprawiali się w świetny nastrój. Do tego osoby z obsługi były takie przyjemne i cały czas mówily do nas z uśmiechem, no kurcze... rewelacja Hotel był przy opolskiej, jeśli kótraś będzie jechać w te krakowskie strony to koniecznie niech odwiedzi Efekt Ekspress i po drugie, niech się przejdzie na wycieczkę na Kopiec Kraka! Kraków rewelacja!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 15-05-2015, 10:24
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

A może przekona Was SPA nad morzem? Powoli robi się pogoda, można się wybrać na jakiś wyjazd. Nie mówię, że od razu na kilka tygodni, ale weekend można spędzić w spa i się zrelaksować. Tu mają dobrą ofertę http://albatros-jaroslawiec.pl i jest czynne przez cały rok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 15-05-2015, 12:44
Bonanza Bonanza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Weekend w SPA ? Czemu nie, tylko musi mi za to wszystko zapłacić mój mąż Jeśli mi to zafunduję to wtedy śmiało mogę sobie pojechać na taki odpoczynek. Będzie naprawdę pięknie tak sobie poleżeć i zrelaksować w tym SPA. Teraz już wiem o co go będę męczyła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-05-2015, 20:10
drzwi drzwi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 1
Domyślnie

Ja polecam jechać np do Pragi w Czechach na weekend. TO miasto coś w sobie ma. Myśmy byli na chyba 4 noce i na pewno tam wrócimy. Ewentualnie jak ktoś lubi góry to polecam Góry Stołowe niedaleko Kudowy Zdrój.
__________________
http://www.lizurej.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-05-2015, 22:56
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Jadąc na dłużej za granicę warto pomyśleć o skorzystaniu z telefonii internetowej - http://www.spikon.pl/telefon-voip/ Dzięki temu można rozmawiać do woli bez obaw o wysokie rachunki. Według mnie to dobra alternatywa dla roamingu który jakby nie patrzeć jest dość kosztowny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 30-05-2015, 10:11
hakutra hakutra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Tak warto o tym pamiętać Tylko, że tu jest bardziej mowa o tym właśnie jakby to wam powiedzieć urlopie szybkim i krótkim we dwoje to chyba się bardziej tyczy Polski a nie tyczy się to przecież za granicy proponuję się gdzieś wybrać do Zakopanego lub do Szklarskiej Poręby.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.