kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 16-03-2021, 11:45
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 330
Domyślnie

Ja sie swojego czasuzmagałam z takimi mega obfitymi miesiaczkami, ginekolog przepisal mi tabletki antykoncepcyjne Vines i jak ręką odjał, krwawienia nie dosc, ze krócej to jeszcze mniej niz kiedys
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 17-03-2021, 11:45
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Ja jako tako większych problemów nie mam. Jedynie co to jak chodziłam na basen to męczyła mnie nawracająca infekcja intymna. No ale na szczęście kuracja żelem papilocare okazała się w 100 % skuteczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 11-04-2021, 08:03
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

Miałam nieco inne problemy kobiece bo zmagałam się z okropnym bólem podczas miesiączek, okazało się po diagnostyce w szpitalu medicover że to endometrioza. Teraz jestem pod dobrą opieką specjalistów i jest o wiele lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-05-2021, 20:16
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Babskie problemy, każda z nas je ma. Chociaż ja mogę użyć czasu przeszłego, ponieważ już po problemie, a konkretnie po infekcji intymnej. Przez suchość pochwy miałam problem, duży dyskomfort, pieczenie i podrażnienia. Mam takiego ginekologa, że jak coś się dzieje to piszę smsa i wtedy odpisuje czy mam przyjść na wizytę, albo co mam zastosować. W tym wypadku zalecił globulki cicatridina, stosowałam według ulotki i kilka dni wystarczyło, żeby się błona śluzowa pochwy zagoiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-06-2021, 12:17
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja ogólnie używam tamponów Masmi, a na noc mam takie specjalne, mocno chłonne "superplus" Delikatne i komfortowe w aplikacji a przede wszystkim bardzo bezpieczne bo wykonane w całości z organicznej bawełny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 02-06-2021, 12:34
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

nie uzywam nie lubie.. mialam kiedys infekcje i jakos tak mi nie po drodze do tampona..a zreszta teraz okresow nie mam bo mam dzidziusia w domu :P jedyny problem to szalejace hormony wiec musialam brac ovarin by je wyrownac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-06-2021, 15:40
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Ja używam tych zdrowych z 100% bawełny organicznej nie mam po nich żadnych infekcji , pewnie dlatego że nie zawierają żadnych sztucznych składników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-06-2021, 15:15
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Naturalne 100% wegańskie Masmi używam dzięki nim nie mam infekcji , podrażnień ani grzybicy wykonane są w całości z najzdrowszej certyfikowanej bawełny organicznej i wyposażonych w bawełniany system Cotton Lock, który zapobiega wypadaniu włókien i rozwarstwieniu tamponu (zapobiega pozostawaniu włókien po użyciu tamponu w pochwie, poprawiając higienę) .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 15-06-2021, 10:05
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

A moim babskim problemem był trądzik, który mimo różnych stosowanych metod nie chciał zniknąć. A trochę kasy na te wszystkie kosmetyki do twarzy wydałam a efekt praktycznie zerowy. Kilka dni temu trafiłam na stronę https://antykoncepcjanamiare.pl/dwus...jna-a-tradzik/ i muszę się poważnie zastanowić czy nie udać się do ginekologa i zapytać co on o tym sądzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 16-06-2021, 17:51
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Uzywam z Masmi są bardzo chłonne i nic nie przecieka nocą, polecam .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.