kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 17-06-2021, 13:25
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Niestety, ale czasami trądzik i inne zmiany skórne pozostawiają na naszym ciele wiele zmian, które są źródłem naszych kompleksów. Na szczęście dobry chirurg plastyczny bez trudu poradzi sobie z problemami skórnymi. Na stronie https://chirurgplastyczny-krakow.pl/laseroterapia/ możecie dowiedzieć się na czym polega laseroterapia i jakie są wskazania do jej zabiegu. Pamiętajcie, aby polegać na sprawdzonych miejscach, gdzie pracują najlepsi specjaliści w dziedzinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 21-06-2021, 12:21
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Może warto w takim przypadku udać się do lekarza? Ze swojego doświadczenia mogą powiedzieć że szpital Mazovia jest świetna placówka urologiczną. Zarówno diagnostyka, zabiegi jak i podejście do pacjenta są na bardzo wysokim poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-06-2021, 18:07
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Kobietki, a jakie produkty wybieracie podczas miesiączki? Wolicie podpaski czy tampony? Ja sama zdecydowanie częściej sięgam po tampony, ale tylko te z Masmi. Mam do tej marki zaufanie no i jej dużym plusem jest to, że produkty są w całości wykonane z bawełny organicznej wiec są bezpieczne i zdrowe dla stref intymnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 30-06-2021, 19:56
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

tampony w moim przypadku. mam mało obfite krwawienie przez to że biorę tabletki antykoncepcyjne belara więc one zdają egzamin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 08-07-2021, 18:37
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

U mnie to chyba ostatnio najbardziej dokuczała mi infekcja intymna z która wcale tak łatwo nie było sobie poradzić. Dlatego przeszukałam internet i trafiłam na żel papilocare który to wiele kobiet pisało iż ich pomógł. Dlatego udałam się do apteki i także sobie zakupiłam ten produkt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 28-02-2022, 15:37
ilonkan ilonkan is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 62
Domyślnie

bardzo ciekawy temat! świetne wskazówki, tego szukałam. Dzięki! Pozdrawiam )
________________
Plastikowy certyfikat COVID
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 02-04-2022, 16:10
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Widziałam kilka pytań odnośnie polipów to na stronie http://www.standardywpraktyce.pl/usu...ia-po-zabiegu/ przeczytacie sporo informacji na temat tego jakie są zalecenia po zabiegu usunięcia polipa szyjki macicy. Mam nadzieje, ze każda z Was drogie panie szybko dochodzi do siebie. Zdrówka i najlepszego wszystkim życzę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 14-04-2022, 20:54
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 721
Domyślnie

Ja miałam problemy z nieregularnymi i bardzo bolesnymi miesiączkami. Nie wiedziałam sama jak sobie z tym poradzić. Lekarz dobrał mi tabletki antykoncepcyjne i okazało się, że to naprawdę pomogło. biorę drovelis, miesiączki pojawiają się zawsze przy 2 tabletce placebo a są prawie bezbolesne. Nie muszę brać silnych środków przeciwbólowych jak wcześniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-04-2022, 18:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Zauważyłam ostatnio, że pojawił się na moim ciele bardzo brzydki celulit. Zastanawiam się czy w jakiś sposób, domowymi metodami, można próbować go zwalczyć. Czy na przykład szczotkowanie ciała na sucho, opisane tutaj https://www.phlov.com/blog/szczotkow...a-rozstepy-n17 rzeczywiście daje pożądane efekty. Wygląda według mnie bardzo obiecująco ale chciałam zapytać czy próbowałyście tej metody i czy u Was przyniosła efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 30-04-2022, 10:49
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Nie można bagatelizować tego typu problemów. Dlatego ja mogę Wam polecić bardzo dobrego lekarza ginekologa w Krakowie http://neomed.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.