kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-07-2013, 10:53
lennka lennka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 7
Domyślnie Projektowanie stron www
Lokalizacja: Cała Polska   Rodzaj ogłoszenia: sprzedam   

Firma IBE tworzy strony internetowe oznaczające się wysoką funkcjonalnością oraz ciekawą grafiką, dopasowaną do branży Klientów. Doświadczeni specjaliści zajmują się także modernizacją, rozbudową oraz pozycjonowaniem stron.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-07-2013, 13:10
asterka asterka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 14
Domyślnie

Chciałabym się dowiedzieć, ile kosztowałaby mała strona z ładną grafiką dla firmy medycznej (sprzęt medyczny, szkolenia). Chodzi o taką typową wizytówkę w internecie z ofertą firmy, kontaktem, referencjami, opisem głównych usług, itp. Maksymalnie 7-8 podstron.

Chcę to skonfrontować z ofertą jaką mają np. niektórzy rejestratorzy domen: http://www.nazwa.pl/strony-www - czyli wykonanie strony internetowej w pakiecie z domeną i hostingiem. Zastanawiam się w ogóle czy nie wystarczy mi sam kreator, wtedy u większości firm jest za darmo taka opcja, jak się opłaca domenę.

Ale na początek chętnie poznam przykładowe ceny za małe strony firmowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-11-2014, 10:49
KierzeK Mężczyzna KierzeK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 6
Domyślnie

Dla mnie tego typu strony internetowe to troszkę głupota, a to z prostego względu. W tej chwili dobre strony oparte na szablonach z CMS można kupić już za 400 do 1000 zł. Odsyłam do poczytania www.webimporter.pl firma zrealizowała nam jeden projekt na stronę i jeden na bloga i szczerze mówiąc byliśmy pozytywnie zaskoczenie, że za takie pieniądze otrzymaliśmy taki "produkt"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-01-2015, 18:57
sidor Mężczyzna sidor is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 5
Domyślnie

Jeśli interesuje Was dobra firma do pozycjonowania to polecam firmę ATERO z Wrocławia. Stronka tak jak i nazwa firmy. Powiedzcie Adamowi że piszecie czy dzwonicie od mojej osóbki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-01-2015, 16:12
olipolak olipolak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 8
Domyślnie

A jaka jest cena takiego pozycjonowania?
__________________
Polecam paniom kosmetyki naturalne z oliwek oraz grawerowanie laserowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-01-2015, 10:07
katarzynkatoja katarzynkatoja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Nie wiem jaka cena takiego pozycjonowania ale mój facet właśnie się zajmuję tą branżą IT to jeśli chciałbyś jakoś ze mną porozmawiać bardziej szczegółowo to napisz do mnie w prywatnej wiadomości bo nie chcę tutaj na forum pisać gdzie on pracuje itp bo jest polityka prywatności hihi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-04-2015, 22:47
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Cytat:
Napisał olipolak
A jaka jest cena takiego pozycjonowania?
Nie ma jednej ceny, po prostu ile zainwestujesz za tyle będziesz miał prowadzone działania. Przeważnie to jest tak, że najpierw przeprowadza się audyt i wtedy wiadomo co poprawić na stronie i czym się kierować. Jak nie wiesz o co dokładnie chodzi to poczytaj na stronie http://premium-consulting.pl/oferta/audyt-stron-www dość prosto to objaśnili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-01-2017, 13:50
uba123 uba123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 5
Domyślnie

Jeżeli chodzi o profesjonalne strony internetowe https://www.janmedia.pl/oferta/strony_internetowe.xml to tutaj jest oferta. Tworzą strony internetowe oznaczające się wysoką funkcjonalnością oraz ciekawą grafiką. Polecam przejrzeć ich portfolio. Mają na koncie wiele ciekawych projektów. Dobrze zaprojektowaną stronę jest potem łatwiej pozycjonować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-02-2017, 15:13
kapcio14 Mężczyzna kapcio14 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 1
Domyślnie

Jak na moje to nie jest to łatwe, lepiej komuś zlecić.
__________________
terapia fotodynamiczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-02-2017, 11:44
zasada1 zasada1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 3
Domyślnie

również profesjonalne strony www oraz całe zaplecze marketingowe jeśli ktoś stawia na swój biznes tworzy like agency https://like.agency/pl/ wiem bo korzystałem przy budowaniu strony dla naszego zakładu ślusarskiego oraz przygotowania całej szaty od ulotek poprzez wizytówki i reklamę na facebooku
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.