kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 26-06-2020, 11:29
greno greno is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

czy według was warto wymieniać rozrząd co 50 tyś km?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 03-09-2020, 05:31
pawel332676767 Mężczyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 226
Domyślnie

Jeśli komuś zepsuje się samochód to na pewno bardzo dobrze zrobi jak skorzysta z mechanik samochodowy Fordon .Mój przyjaciel powiedział mi o tym miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 03-09-2020, 10:12
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Najlepiej odwiedzić mechanika. Dobry mechanik na pewno będzie wiedział, co robić w tej sytuacji. Mogę polecić autoserwis Białystok Mar-Max: http://autoserwis-bialystok.pl/ . Ja jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 07-09-2020, 16:17
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Oczywiście popsuty samochód to nic przyjemnego. Trzeba teraz poszukać dobrego mechanika i części, które będą do wymiany. Warto więc odwiedzić sobie stronę clixs.pl , która ma motoryzacja ogłoszenia i sprawdzić czy przykładowo tam nie możemy kupić tanio poszczególne elementy do naszego auta. Zawsze to będzie coś taniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 07-09-2020, 16:27
bartoszomiej Mężczyzna bartoszomiej is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 4
Domyślnie

Mój samochód na szczęście nie sprawił mi jeszcze żadnej niemiłej niespodzianki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 16-09-2020, 09:34
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Moim zdaniem najlepiej korzystać z autoryzowanych serwisów danej marki. Jeśli więc są tu właścicielki Land Roverów to polecam zajrzeć na stronę https://nordauto.landrover.pl/serwis .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 19-09-2020, 12:39
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Jak u mnie coś się dzieje z samochodem to od razu dzwonię do mechanika. Jest to mój dobry znajomy, także wiem że wszystko sprawdzi jak potrzeba. Polecił mi też stronę jak przygotować samochód na wiosnę gdzie znalazłem wiele cennych wskazówek w jaki sposób zadbać o lakier, wnętrze itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 21-09-2020, 10:12
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań sprawdzonego i dobrego serwisu na lata to w Rzeszowie zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Auto Res Rzeszów w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na dobry zakres cen, pełne wsparcie i pilnowanie terminów. Mój Hyundai i30 i męża Jeep dzięki nim są w pełni sprawne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 22-09-2020, 12:59
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Hej, jak to widzicie, można i warto na przykład tego rodzaju serwis http://renz.pl/ mieć na oku, czy jednak w zależności od tego, gdzie jesteśmy, tam serwisować auto? Po prostu będziemy troszkę po polskim kraju w najbliższym czasie jeździć i nie możemy w tej kwestii podjąć decyzji. Fajnie, jakbyście nam pomogli, bo to jednak jest duży problem dla mnie. To jak?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 24-09-2020, 09:16
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał malva4
Można skupić takie auto ?

Myślę, że to całkiem dobre rozwiązanie. Takie samochody uszkodzone przyjmuje np skup aut z Warszawy https://kupiewszystkieauta.pl/. Wycena zawsze jest tam bardzo szybka i uczciwa, więc tym nie musicie się przejmować Jestem przekonana, że uda Wam się tam sprzedać takie auto
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.